Trečiajame kėlinyje "Pao" persvara siekė net 24 taškus (53:29), tačiau vėliau Atėnų krepšininkai sumažino apsukas. Tolimais metimais 34-ąją minutę "Iraklis" ekipa priartėjo iki 11 taškų (60:71), tačiau intrigos taip ir nesukūrė.

Viso mačo metu tarp abiejų komandų sirgalių vyko konfliktai. 35-ąją minutę rungtynės buvo sustabdytos, o žiūrovai išprašyti iš "Ivanofeio" arenos.

Š. Jasikevičius šiame mače ant parketo praleido 17 minučių ir taškų nepelnė (0/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių). Lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei pažeidė taisykles.

"Panathinaikos": Mike'as Batiste'as 17 taškų, Antonis Fotsis 11, Vassilis Spanoulis 10, Drew Nicholasas 9.

"Iraklis": Ralphas Bucci 16, Fotis Labropoulos 13, Vladimiras Petrovičius 13.

"Panathinaikos" varžove finale vėl bus aršiausia varžovė – Pirėjo "Olympiakos" su Linu Kleiza, kuri kitose pusfinalio rungtynėse 78:64 (20:19, 21:12, 19:20, 18:13) nugalėjo Salonikų "Aris" ekipą.

Lietuvos rinktinės puolėjas prie pergalės per 25 minutes prisidėjo 11 taškų (5/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/1 baudos), 5 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 4 rezultatyviais perdavimais ir 1 bloku. Krepšininkas taip pat sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

"Olympiakos": Sofoklis Schortsanitis 17, Ioanis Bourousis 15 (9 atk. kam.), Linas Kleiza 11.

"Aris": Juanas Dixonas 23, Jeremy Richardsonas 15, Aaronas Milesas 10.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.