Kaune vykusiame finalo ketverte Alfredo Kaniavos auklėtiniai 74:64 įveikė šeimininkus Sabonio krepšinio centro krepšininkus.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Vitalijus Kozys ir Ernestas Jonkus, kurie pelnė po 19 taškų, Paulius Piktuižis surinko 12.

Sabonio KC ekipoje Marius Valinskas pelnė 13 taškų, Lukas Uleckas ir Justas Sakalauskas po 11.

Trečiąją vietą iškovojo Alytaus sporto ir rekreacijos centro ekipa, kuri mažajame finale 74:69 palaužė Vilniaus krepšinio mokyklos ekipą.

Geriau pradėję rungtynes Granto Vasiliausko vedama Alytaus SRC komanda pirmajame kėlinyje “šovė” į priekį ir atitrūko 12 taškų. Įdėję nemažai pastangų Vilniaus krepšinio mokyklos aštuoniolikmečiai išlygino ir netgi persvėrė rezultatą antrajame kėlinyje, tačiau neilgam. Prieš didžiąją pertrauką Alytaus komanda turėjo 3 taškų persvarą.

Antroje pusėje alytiškiai vėl atsiplėšė dešimt taškų. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai prisivijo varžovus iki trijų taškų, tačiau tuomet M. Pocevičius įmetė dvi baudas ir įtvirtino penkių taškų persvarą ir užtikrindamas bronzos medalius savo komandai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Grantas Vasiliauskas, kuris surinko 22 taškus. Matas Sabaliauskas pridėjo 16, o Martynas Pocevičius – 14.

Vilniaus KM gretose Tadas Vaičiūnas surinko 24 taškus, Donatas Stonikas – 13, o Justinas Leganovič – 11.

Simbolinis čempionato penketas:

Vitalijus Kozys V.Knašiaus KM
Ernestas Jonkus V.Knašiaus KM
Marius Valinskas, Sabonio KC
Grantas Vasiliauskas, Alytaus SRC
Tadas Vaičiūnas, Vilniaus KM

Vilniaus krepšinio mokyklos krepšininkės tapo Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ Jaunių U18 merginų čempionato nugalėtojomis.

Sabonio krepšinio centre vykusiame finalo ketverte, finale, vilnietės 60:48 įveikė Alytaus sporto ir rekreacijos centro ekipą.

Rungtynes pradėjusios lygiai, komandas po pirmojo kėlinio skyrė vos du taškai. Priekyje buvo Vilniaus krepšinio mokyklos komanda 13:11. Antrajame kėlinyje įjungusios aukštesnę pavarą į priekį pabėgo vilnietės, laimėjusios kėlinį 21:8, o didžiąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 34:19. Gitana Paulauskaitė iki trečiojo kėlinio vidurio jau buvo pelnius 19 taškų (3/3 tritaškiai).

Trečiame kėlinyje alytiškės pradėjo vytis VKM komandą ir įpusėjus kėliniui skirtumas sumažėjo iki 13 taškų. Kėliniui bėgant į pabaigą Vilniaus krepšinio mokyklos puolėja Andrėja Pečiūratė gavo penktą asmeninę pražangą ir kiek per anksti baigė savo pasirodymą rungtynėse. Iki tol Andrėja atkovojo 12 kamuolių ir pelnė 2 taškus.

Pagerinusios pataikymo procentą Alytaus komanda po trijų kėlinių priartėjo iki 9 taškų.

Ketvirtąjį kėlinį užtikrintai sužaidusios Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinės rezultatu 60:48 tapo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionėmis!

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Gitana Paulauskaitė, kuri pelnė 23 taškus. Dalia Donskichytė surinko 13, o Eglė Zabotkaitė – 9.

Alytaus SRC ekipoje Kristina Masionytė pelnė 15 taškų, o Karolina Kazočiūnaitė – 14.

Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo Kauno krepšinio mokykla „Aisčiai“. Kaunietės mūšyje dėl bronzos medalių 67:59 įveikė Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos ekipą.

Nugalėtojų gretose Klaudija Serkevičiūtė pelnė 24 taškus, Livija Sakevičiūtė surinko 17, o Evelina Januševičiūtė – 10.

V.Knašiaus KM ekipoje Gabija Šegždaitė surinko 22 taškus, Ligita Tamutytė – 15, o Livija Kaktaitė – 13.