Šį sezoną gynėjas pradėjo Prienų „Prienų“ klube ir buvo vienas pagrindinių šios komandos žaidėjų. LKL pirmenybėse Ovidijus Varanauskas per 33 minutes pelnė po 14,7 (40 proc. tritaškiai) taško, atkovojo 3,5 kamuolio, atliko 4,1 rezultatyvaus perdavimo bei rinko 15,1 naudingumo balų.

Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate krepšininko statistika buvo panaši: 14,8 taško (42,1 proc. tritaškių), 3,1 sugriebto kamuolio, 4,9 rezultatyvaus perdavimo bei 15 naudingumo balų per 32 minutes.

Per savo karjerą Lietuvos 3 prieš 3 (3x3) rinktinės narys taip pat yra vilkėjęs Vilniaus „Sakalų“ bei Vilniaus „Statybos“ marškinėlius, o praėjusį sezoną žaidė Lenkijoje, kur atstovavo Starogardo „Polpharma“ komandai.

Atakų organizatorius Lenkijos čempionate per 32 sužaistas rungtynes vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 23,4 minutės – pelnydavo po 10,3 taško, atkovodavo 2,3 kamuolio ir atlikdavo 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Gynėjų grandį „Juventus“ klubas bandė sustiprinti dar prieš kelias savaites, kuomet į peržiūrą pasikvietė amerikietį Lee Humphrey. Visgi vos dvejas rungtynes sužaidęs krepšininkas dėl nugaros skausmų buvo priverstas išvykti atgal į JAV.

Debiutuoti Utenos klube O. Varanauskas, kuris pasirinko 0 numeriu pažymėtus marškinėlius, galės sausio 21-ą dieną, kuomet „Juventus“ namuose žais itin svarbias BBL rungtynes su Liepojos „Triobet“ klubu.