Šiame mače Virginijus Šeškus galėjo remtis vos 8 žaidėjais. Dėl traumų rungtyniauti negalėjo vienas lyderių Gintaras Kadžiulis, Dovydas Šemeklis ir Paulius Ivanauskas, o Arvydui Šikšniui šis sezonas jau baigtas.

Tačiau visos problemos prieniškių kovingumo nesumažino: nors pirmuosius taškus pelnė „Juventus“ ekipa, LKF čempionai atsakė spurtu 18:0 ir susikrovė įtikinamą persvarą. Uteniškių 8 minučių taškų badą taikliais baudų metimais nutraukė Nikita Barinovas (20:4). Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai pirmavo net 17 taškų skirtumu - 23:6. Po nokdauno atsigavę uteniškiai antrame kėlinyje su „TonyBet“ kovojo kaip lygūs su lygiais, tačiau deficitą sumažinti sugebėjo vos vienu tašku - 43:27.

Po pertraukos prieniškiai apsukų nemažino ir buvo susikrovę rekordinį pranašumą (66:42). Vis tik kėlinį septyniais taškais be atsako užbaigęs „Juventus“ klubas šiek tiek sušvelnino atsilikimą - 66:49. Nors lemiamo ketvirčio pradžioje svečiams pavyko priartėti iki 13 taškų (70:57), „TonyBet“ klubas čia pat spurtavo ir neleidęs suabejoti savo pranašumu iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje - 88:70.

„TonyBet“: Martynas Linkevičius 18 (13 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 17, Artūras Valeika 15, Laimonas Kisielius 12 (8 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis 10, Žygimantas Janavičius 9 (7 kld.), Domantas Šeškus 6, Tomašas Ramanovskis 1 taškas (5:03 min.).

„Juventus“: Jeremy Hazellas 16, Saulius Kulvietis ir Aidas Viskontas po 15, Averonas Kelvinas Matthewsas ir Keyronas Sheardas po 8, Gintautas Matulis ir Nikita Barinovas po 4 taškus.

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“ arba Šiaulių „Šiauliais“. Toje serijoje 1:0 pirmauja klaipėdiečiai, pirmąsias rungtynes uostamiestyje dramatiškai laimėję 86:83 (15:22; 23:21; 27:20; 21:20). Antrasis susitikimas trečiadienį bus žaidžiamos Šiauliuose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)