Reguliariajame sezone žalgiriečiai buvo šešti, o mažeikiškiai – treti. Finalinio ketverto pusfinalyje Tomo Masiulio auklėtiniai kovos su Šakių „Vyčio“ arba Jonavos „Petrochema“ komanda.

Žalgiriečius į kitą etapą ištempė P. Valinskas. Jis susitikime per 38 minutes pelnė 33 taškus (6/11 dvit., 6/8 trit., 3/3 baudos), ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes. Prieš tai daugiausiai jis buvo pelnęs 29 taškus.

Tomo Masiulio auklėtiniai šiose rungtynėse pataikė net 14 tritaškių iš 26.

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 33 (6/8 trit.), Arnas Velička 18 (3/5 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 16 (4/8 trit.), Martynas Echodas 10 taškų.

„Mažeikiai“: Šarūnas Vingelis ir Deividas Kumelis po 18, Šarūnas Beniušis, Darius Pakamanis, Gediminas Žalalis ir Kostas Jonuška po 8 taškus.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrus metus iš eilės žais NKL pirmenybių finaliniame ketverte. Suvalkijos sostinės ekipa triumfavo Klaipėdoje ir serijoje iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai ketvirtoje ketvirtfinalio rungtynėse Klaipėdoje 81:69 (17:14, 19:23, 20:14, 25:18) privertė pasiduoti čempionų titulą praradusius „Nafta-Uni-Akvaservis“ krepšininkus.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 23, Dovis Bičkauskis 18, Marius Valukonis 16, Aurimas Kieža 12 taškų.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Erikas Kubilius 19, Raidas Nacius ir Viktoras Chodosovskis po 12 taškų.

Dramatišką pergalę iškovojo Jonavos „Petrochema-Dextera“, kuri namuose tik per pratęsimą 71:69 (17:13, 14:9, 10:24, 19:14, 11:9) palaužė net be šešių žaidėjų likusią Šakių „Vyčio“ komandą.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 2-2. Lemiamos rungtynės vyks Šakiuose.

„Vyčio“ komandoje net šeši krepšininkai surinko po 5 asmenines pražangas – Paulius Beliavičius, Vidmantas Sragauskis, Dominykas Domarkas, Paulius Abramavičius, Marijus Užupis ir Karolis Brusokas. Jonavos ekipoje tokių žaidėjų buvo keturi – Lukas Grabauskas, Henrikas Vorotnikovas, Vytautas Kružikas ir Tomas Milinskas.

„Petrochema-Dextera“: Tadas Sebežiovas 22 (12/15 baudos, 9 išpr. praž.), Tomas Milinskas 15 (7/14 baudos, 14 atk. kam.), Henrikas Vorotnikovas 12 taškų (6 atk. kam.)

„Vytis“: Ignas Vaitkus 25 (7/21 metimai), Dominykas Domarkas 12 (3/15 metimai), Ernestas Serkevičius ir Marijus Užupis (7 atk. kam.) po 10 taškų.

Tęsiasi Vilniaus „Perlo-MRU“ ir „Palangos“ komandos pergalės namuose. Šįkart sostinėje „Perlas-MRU“ 69:66 (19:22, 17:14, 18:23, 15:7) susitvarkė su pajūrio komanda.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 2-2. Lemiamos rungtynės vyks Palangoje.

Prasidėjus paskutinei minutei „Palangos“ legionierius Reginaldas Simsas pataikė abi baudas ir sumažino deficitą iki 2 taškų (64:66). Tuomet Arnas Beručka pataikė tik vieną baudą, o Deividas Anužis nesuklydo ir likus 19 sekundžių sumažino deficitą iki minimalaus (66:67).

Likus žaisti 17 sekundžių tas pats A. Beručka šįkart realizavo abu baudų metimus, o paskutinėje atakoje Simsas nepataikė tritaškio, kuris „Palangai“ galėjo išplėšti pratęsimą.

„Perlas-MRU“: Arnas Beručka 14 (7 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tautvydas Pipiras 11 (6 atk. kam.), Tomas Galeckas 8, Margiris Normantas (5 per. kam.) ir Remigijus Sugintas po 7 taškus.

„Palanga“: Povilas Šakinis 18 (4/5 trit.), Mindaugas Reminas 16 (9 rez. perd.), Titusas Robinsonas 15 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)