Vietą atkrintamosiose rungtnėse užsitikrinusi Vilniaus „Š. Marčiulionio krepšinio akademija“ laimėjo aštuntą kartą iš eilės.

Už penktadienio pralaimėjimą Kauno „LKKA – Atleto“ komandai Radviliškio „Radviliškis – Juodeliai“ namuose atkeršijo kitai Kauno komandai – „Žalgiriui – Sabonio krepšinio centrui“.

Atkakliose rungtynėse po trijų kėlinių švieslentė rodė minimalią „saboniukų“ persvarą (63:64), bet rungtynių pabaigą geriau sužaidė šeimininkai ir iškovojo pergalę 81:76. Nugalėtojų gretose išsiskyrė E. Žukauskas (22 tšk., 9 atk. kam., 26 naudingumo balai) ir J. Ramanauskas (17 tšk, 8 atk. kam, 31 naudingumo balas) „Žalgirio – Sabonio krepšinio centro“ gretose dviženklį taškų skaičių surinko M. Grigonis (18 tšk.) ir S. Kymantas (15 tšk., 8 atk. kam.).

Kauno LKKA studentai išvykoje įveikė Klaipėdos „Naftą – Universitetą“. Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet E. Nickaus auklėtiniai išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai susikrovė 15 taškų persvarą ir saugų atstumą išlaikė iki rungtynių pabaigos – 70:77.

Antrą pergalę per savaitę iškovojęs „LKKA – Atletas“ liko NKL turnyrinės lentelės viršuje. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Š. Vingelis (22 tšk., 6 per. kam.) bei V. Sragauskis (19 tšk.). Klaipėdos komandai A. Gudaitis pelnė 19 taškų.

Savo aikštėje rungtyniavusi Vilniaus „Š. Marčiulionio krepšinio akademija“ laimėtų rungtynių skaičių pratęsė iki aštuonių. Šeštadienio popietę G. Markevičiaus vadovaujama komanda laimėjo visus keturis kėlinius ir rezultatu 102:75 sutriuškino Gargždų „Gargždus – Bremeną“.

Vėl nesulaikomai nugalėtojų gretose žaidė E. Mockevičius. 208 cm ūgio centras per 32 minutes pelnė 24 taškus (9/10 dvitaškiai), atkovojo 15 kamuolių ir blokavo 5 varžovų metimus. Puikiai jam talkino po 16 taškų įmetę N. Varnelis ir J. Elvikis.