Pirmo kėlinio pradžioje į priekį išsiveržė „Trakai“. Po Luko Brazdauskio dvitaškio svečiai pirmavo 6 taškų skirtumu (10:16), bet paskutinėmis minutėmis Justas Petkevičius ir Valdemaras Savostjanovas atsilikimą aptirpdė (14:18).

Antrajame kėlinyje po puolime atkovoto kamuolio Karolis Guščikas pelnė du taškus su pražanga, tritaškį su pražanga pridėjo Giedrius Kurtinaitis ir raseiniškiai rungtynių eigą perlaužė sau palankia kryptimi. 8 iš eilės V. Savostjanovo taškai kėlinio pabaigoje nutolino šeimininkus nuo „Trakų“ didžiausiu atstumu. Į didžiąją pertrauką Alberto Vilimo auklėtiniai žengė turėdami 6 taškų pranašumą (38:32).

Trečiajame ketvirtyje abejose aikštės pusėse pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai. Chaosu geriau pasinaudojo svečiai. Iki ketvirčio pabaigos likus 3 sekundėms Tomas Lekūnas išlygino rezultatą – 51:51.

Perėmę iniciatyvą trakiškiai lemiamame ketvirtyje tempo nemažino. Įpusėjus ketvirčiui Dovis Bičkauskis ir Mindaugas Reminas smeigė po tritaškį ir nutolo nuo „Rasų“ 62:69. Panašus skirtumas išsilaikė iki rungtynių pabaigos. Baudos metimais sunkią „Trakų“ pergalę paskutinėmis sekundėmis įtvirtino D. Bičkauskis – 70:77.

Pirmose sezono rungtynėse „Trakai“ dominavo savo baudos aikštelėje. Andriaus Šležo auklėtiniai atkovojo 58 kamuolius, „Rasai“ – tik 31. Svečiai taikliau atakavo iš dviejų taškų zonos (53 proc. prieš 34 proc.). Tiesa, praėjusių metų NKL vicečempionai padarė 25 klaidas, o „Rasai“ suklydo 14 kartų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo 17 taškų pelnęs T. Lekūnas (11 atk. kam.). 13 taškų įmetė Dovis Bičkauskis, 11 - Tautvydas Pipiras (10 atk. kam.), 10 – Domantas Pipiras.

„Rasų“ ekipoje išsiskyrė Valdemaras Savostjanovas ir Giedrius Kurtinaitis, pelnę atitinkamai 25 ir 20 taškų. 9 taškus į „Trakų“ krepšį įmetė K. Guščikas, 8 – Gedimino Butkaus sąskaitoje.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!