Serijoje iki trijų pergalių tarp „Rasų“ ir Šakių „Zanavyko“ rezultatas tapo lygus 2:2. Lemiamą susitikimą dėl patekimo į ketvirtfinalį ekipos žais šeštadienį Šakiuose.

Rungtynes geriau pradėję raseiniškiai po dviejų kėlinių pirmavo 11 taškų persvara – 48:37. Tačiau antroje drama virtusio susitikimo dalyje sąlygas diktavo Edo Nickaus auklėtiniai. Perėmę iniciatyvą, šakiečiai ketvirtojo ketvirčio pradžioje pabėgo 9 taškais (60:69), tačiau K. Guščiko vedami raseiniškiai kibo svečiams į atlapus ir išlygino rezultatą (74:74).

Iki rungtynių pabaigos likus 24 sekundėms kamuolį kontroliavo „Zanavyko“ komanda, tačiau Pauliaus Malašauskas reidas po krepšiu baigėsi prarastu kamuoliu, ir kai atrodė, kad komandos žais pratęsimą, tolimu metimu svečius nužudė K. Guščikas.

Iš viso „Rasų“ lyderis pelnė 29 taškus (8/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, tiek pat kartų blokavo varžovų metimus ir surinko 43 naudingumo balus. Gediminas Butkus prie pergalės pridėjo 13 taškų, Darius Marcinkevičius – 9, Valdemaras Savostjanovas – 7.

„Zanavyko“ gretose išsiskyrė: Šarūnas Vingelis 27 taškai (6/8 tritaškiai). 19 taškų įmetė Paulius Beliavičius, 11 – Paulius Malašauskas, 7 – Marijus Užupis.