Trečiajame kėlinyje italai buvo priartėję iki 6 taškų, tačiau Pirėjo klubo puolėjas Marcas Jacksonas tuo metu inicijavo šeimininkų spurtą, padėjusį prieš pasibaigiant kėliniui susigrąžinti 16 taškų persvarą. Paskutiniame ketvirtyje italai leido varžovams siausti aikštėje ir skirtumas išaugo iki 28 taškų.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Arvydas Macijauskas. Jis per 32 minutes pelnė 24 taškus (8/8 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė, 2 kartus suklydo, kartą prasižengė ir išprovokavo 7 pražangas bei surinko 33 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Arvydas Macijauskas (6 atk. kam.) ir Marcas Jacksonas po 24 taškus, Qyntelis Woodsas 23 (9 atk. kam.), Konstantinos Vasiliadis 11.

„Virtus“: Dewarickas Spenceris 20 (5 kld.), Delonte Hollandas 18 (6 atk. kam.), Willas Conroy 9.

Kitose A grupės rungtynėse Vitorijos „Tau Ceramica“ (Ispanija) komandai užteko vieno kėlinio, kad sudorotų Sopoto „Prokom Trefl“ (Lenkija). Baskai išvykoje 82:66 (21:19, 23:17, 25:6, 13:24) palaužė lenkus, kurie patyrė trečią pralaimėjimą iš tiek pat galimų.

Įpusėjus rungtynėms „Tau Ceramica“ pirmavo vos 44:36, tačiau trečiajame kėlinyje daugiau nei 5 minutes neleido varžovams pelnyti nė taško, patys surinkdami 14 ir padidindami skirtumą iki 58:36.

Besibaigiant kėliniui Vitorijos komandos persvara buvo pasiekusi 28 taškus (66:38), tačiau atsipalaidavę jos žaidėjai leido Lenkijos ekipai per paskutinį kėlinį sušvelninti skirtumą.

Abejų komandų lietuviai rungtyniavo blankiai. „Prokom Trefl“ legionierius Donatas Slanina per 22 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Jo komandos draugas Tomas Masiulis per 19 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio), po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Tuo tarpu „Tau Ceramica“ snaiperis Simas Jasaitis per 7 minutes taškų nepelnė, pramesdamas po 1 dvitaškį ir tritaškį. Jis taip pat 1 kartą prasižengė.

„Tau Ceramica“: Pablo Prigioni ir Igoris Rakočevičius po 15, Zoranas Planiničius, Mirza Teletovičius ir Tiago Splitteris (8 atk. kam.) po 12.

„Prokom Trefl“: Thomasas Van Den Spiegelis (14 atk. kam.) ir Milanas Gurovičius (0/7 tritaškių) po 17.

Kiti ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

B grupė:

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) - Stambulo „Efes Pilsen“ (Turkija) 73:67 (18:18, 18:17, 14:20, 23:12)

„Maccabi“: Estebanas Batista 14, Lioras Eliyahu 13, Terence'as Morrisas 11, Willas Bynumas 10.

„Efes Pilsen“: Andre Hutsonas 21 (6 atk. kam.), Andrew Nicholasas 14 (6 rez. perd.), Kenny Gregory 12, Lorenas Woodsas 9 (9 atk. kam.).

Milano „Armani Jeans“ (Italija) - Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 65:74 (23:20, 16:17, 11:14, 15:23)

„Armani Jeans“: Danilo Gallinari 18 (7 atk. kam.), Travisas Watsonas 17 (9 atk. kam., 5 per. kam.), Massimo Bulleri 10...Mindaugas Katelynas 4 (2/3 dvit., 0/1 baudos), 2 atk. kam., 1 per. kam., 1 kld., 2 pražangos, 1 išprv. pražanga per 6 min. 40 sek.).

„Unicaja“: Carlosas Cabezasas 13 (6 atk. kam.), Danielis Santiago 11, Boniface'as N'Dongas (6 atk. kam.) ir Germanas Gabrielis po 10.

C grupė:

Barselonos „AXA FC Barcelona“ (Ispanija) - Roanės „Chorale Roanne“ (Prancūzija) 82:76

„Barcelona“: Mario Kasunas 22, Jaka Lakovičius 16, Rogeris Grimau 12 (5 kld.), Jordi Triasas 11 (8 atk. kam.).

„Chorale Roanne“: Marcas Salyersas 21 (9 atk. kam.), Brionas Rushas 14, Laurent'as Cazalonas 10.