Nepaisant to, kad „Šiauliai“ buvo laikomi aiškiais šios dvikovos autsaideriais, pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė šeimininkams. Dėka sėkmingo gimtadienį švenčiančio A. Westo žaidimo, kuris per pirmąsias 10 minučių pelnė 10 taškų, „Šiauliai“ buvo priekyje 24:20. Tačiau šio pranašumo ilgiau išlaikyti nepavyko.

Antrame kėlinyje prabilo „Neptūno“ rezultatyviausias šio sezono žaidėjas J. Baronas. Iki ilgosios pertraukos jis spėjo viršyti savo taškų vidurkį ir buvo pelnęs jau 15 taškų. Taip pat puikiai jautėsi ir klaipėdiečių įžaidėjai L. Drew ir M. Girdžiūnas, daugiausiai jų pastangomis svečiai antrą ketvirtį laimėjo 31:16 ir po pirmos rungtynių pusės turėjo 11 taškų pranašumą.

Trečio kėlinio pradžioje ketvirtą pražangą ir kelionę ant atsarginių žaidėjų suolelio užsidirbo „Šiaulių“ vidurio puolėjas ir puolimo lyderis – A. Westas. Per 6 minutes šeimininkai pelnė vos 2 taškus, svečiai atsakė 17 (J. Grantas pelnė 10 iš eilės) ir „Neptūnas“ įgijo triuškinantį pranašumą – 68:42. Vėliau skirtumas toliau augo ir po trečio kėlinio jau buvo 81:49.

Rungtynių nugalėtojui nebekeliant abejonių, progą pasireikšti gavo ir mažiau rungtyniaujantys žaidėjai – L. Beliauskas, A. Mikalauskas ir M. Jucikas iš Klaipėdos bei T. Pažėra iš Šiaulių. Visi jie pelnė taškus. M. Jucikas įmetė 7 ir taip sužaidė rezultatyviausias rungtynes per savo kol kas trumpą karjerą „Tete-A-Tete Casino – LKL“ čempionate.

110 taškų pelnęs „Neptūnas“ pagerino sezono rezultatyvumo rekordą, o pergalė 48 taškais – taip pat kol kas didžiausia šiemet.

„Šiauliai“: Allenas Westas 22 (9 atk. k.), Asenso Ampim 12, Donatas Sabeckis 8 taškai.

„Neptūnas“: Jamesas Baronas 20 (4/6 trit.), Jerai Grantas 15, Mindaugas Kačinas (8 atk. kam.) ir Mindaugas Girdžiūnas po 12 taškų.