Iniciatyva. „Nevėžis“ tvirtai pradėjo rungtynes 15:9, tačiau „Neptūnas“ perėmė iniciatyvą ir antro kėlinio pradžioje po spurto 8:0 atitrūko 32:21. Tiesa, kėdainiečiai nepasidavė ir iki pertraukos sušvelnino atsilikimą iki 29:34. Tačiau po pertraukos klaipėdiečiai susikrovė 10 taškų pranašumą ir užtikrintai jį išlaikė iki pat paskutiniųjų minučių.

Dėjimas. „Nevėžio“ vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas galingai sudrebino krepšį antrame kėlinyje. Dėjimą vos atlaikė įsisiūbavusi Kėdainių arenos krepšinio konstrukcija.

Smuktelėjo. Po pralaimėjimo „Nevėžis“ smuktelėjo į devintą „Tete-a-Tete Casino-LKL“ turnyro lentelės vietą, nes Utenoje pergalę šventė „Pieno žvaigždės“, dėl geresnio tarpusavio įmestų ir praleistų taškų santykio atsidūrusios aukščiau kėdainiečių.

„Neptūnas“: Danielis Ewingas 14, Travisas Baderis 13, Arvydas Šikšnius ir Martynas Mažeika (6 rez. perd.) po 11, Donatas Zavackas 9 taškai.

„Nevėžis“: Mindaugas Kupšas 20, Tayloras Kingas ir Darius Gvezdauskas po 12, Vaidotas Volkus 7 taškai.