Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau po trečio Mindaugo Girdžiūno tritaškio iš tiek pat galimų priekyje buvo „Neptūnas“ (12:16). Klaipėdiečiai toliau pasikliovė tolimais metimais – Valdas Vasylius pataikė du, Deividas Gailius vieną tritaškį ir svečiai pradėjo tolti (18:27). Ketvirčio pabaigoje „Nevėžis“ kiek sumažino atsilikimą – 21:27.

Antrojo kėlinio pradžioje dar vieną tritaškį smeigė D. Gailius, Ivanas Nelyubovas pataikė dvitaškį ir „Neptūnas“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (21:32). Susiėmęs „Nevėžis“ sumažino atsilikimą (34:38). Komandos žaidė gan lygiai, tačiau pora svečių tritaškių leido jiems pirmauti saugiu skirtumu (38:47). Besibaigiant antrajam kėliniui, šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir prieš ilgąją pertrauką ekipas teskyrė vienas metimas – 50:53.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai tęsė pradėtą darbą – M. Girdžiūnas pataikė penktą ir šeštą savo tritaškį, po tolimą metimą pelnė D. Gailius ir Martynas Mažeika ir „Neptūnas“ vėl atitolo (52:65). Šešis taškus iš eilės pelnę aikštės šeimininkai kiek priartėjo (61:68). Prieš paskutinį ketvirtį „Netpūnas“ pirmavo rezultatu 65:76.

Lemiamą ketvirtį spurtu 8:2 pradėjo „Nevėžis“ (73:78). Trijų su puse minučių trukusį abiejų komandų taškų badą dvitaškiu nutraukė M. Girdžiūnas (73:81). Po Donato Zavacko tritaškio ir M. Girdžiūno taiklios baudos „Neptūnas“ įgijo saugų pranašumą (80:87). Thomasas Davisas pataikė tolimą metimą, Novaras Gadsonas realizavo dvi baudas iš trijų ir „Nevėžis“ grąžino intrigą į rungtynes (85:88). M. Girdžiūnas neįmetė nė vienos baudos, tačiau paskutinis Rodericko Camphoro metimas iš savo aikštės pusės skriejo pro šalį ir sunkią pergalę šventė klaipėdiečiai – 85:88.

„Nevėžis“: Thomas Davisas 15, Roderickas Camphoras 14, Marcusas Monroe (6 atk. kam. 8 rez. perd.) 11, Rytis Biliartas ir Vaidotas Volkus - po 10, Lukas Brazdauskis 9;

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 23 (6/9 trit.), Martynas Mažeika ir Deividas Gailius - po 13, Donatas Zavackas 12, Valdas Vasylius 9, Simas Galdikas 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)