Pirmoje rungtynių pusėje dominavo „Knicks“ krepšininkai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo penkiais taškais.

Tačiau trečiame kėlinyje spurtavę „Celtics“ žaidėjai, ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą.

Vis gi svečiai nebuvo linkę taip lengvai nusileisti. Ketvirto kėlinio pabaigoje „Knicks“ išsiveržė į priekį trimis taškais, tačiau likus keturioms sekundėms tolimū „šūviu“ rezultatą išlygino Paulas Pierce‘as. Pergalę galėjęs išplėšti „Knicks“ žaidėjo Carmelo Anthony metimas buvo netikslus.

Pratęsimo metu aikštėje dominavo „Celtics“ (12:8), kurie ir iškovojo pergalę.

Niujorkiečių gretose sužibusi žvaigždė Jeremy Linas per 32 minutes pelnė 14 taškų. Jis pataikė 5 dvitaškius iš 14, 1 tritaškį iš 2 ir 1 baudą iš 2. Taivanyje gimęs krepšininkas atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 6 sykius suklydo.

Rezultatas:

„Celtics“ (19-17) - „Knicks“ (18-19) - 115:111 (27:29, 24:27, 26:19, 23:31, 12:8).

„Celtics“: Paulas Pierce'as 34, Brandonas Bassas, Kevinas Garnettas (10 atk. kam.) ir Rajonas Rondo (20 kam.) po 18, Ray'us Allenas 12, Chrisas Wilcoxas 6, prancūzas Mickaelis Pietrusas 5 taškai.

„Knicks“: Carmelo Anthony 25, Amare'as Stoudemire'is 16 (13 atk. kam.), Jeremy Linas ir Imanas Shumpertas po 14, Tysonas Chandleris (14 atk. kam.) ir Baronas Davisas po 8, Jaredas Jeffriesas 7 taškai.