„Clippers“ pirmavo didžiąją susitikimo dalį, tačiau ketvirtame kėlinyje po kelių taiklių Chriso Bosho metimų „Heat“ priartėjo iki 78:81. Visgi netrukus dvi tritaškės bombas pataikė Chrisas Paulas, tritaškį smeigė ir Jamalas Crawfordas, o DeAndre Jordanas varžovų krepšį sudrebino dviem galingais dėjimais ir visi klausimai buvo išspręsti.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as, Chrisas Boshas ir Goranas Dragičius po 17, Luolas Dengas 15, Hassanas Whiteside'as 10 taškų (10 atk. kam.).

„Clippers“: Chrisas Paulas 22, Jamalas Crawfordas 20, J. J. Redickas 14, Wesley Johnsonas 10, DeAndre Jordanas (3/14 baudos, 11 atk. kam.) ir Lance'as Stephensonas po 9 taškus.

Namuose suklupo ir Niujorko „Knicks“ (23/31) krepšininkai, kurie 96:101 (20:31, 29:29, 30:17, 17:24) neatsilaikė prieš Denverio „Nuggets“ (21/31).

Šeimininkų neišgelbėjo ir rezultatyvus Kristapo Puorzingio žaidimas. 20-metis latvis per 35 minutes pelnė 21 tašką ir atkovojo 13 kamuolių. Beje, K. Puorzingis šį kartą atliko net 23 metimus iš žaidimo – daugiausiai kol kas per savo karjerą NBA.

„Knicks“: Carmelo Anthony ir Kristapas Porzingis (9/20 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 13 atk. kam.) po 21, Arronas Afflalo 15, Jose Manuelis Calderonas 11 taškų.

„Nuggets“: Danilo Gallinari ir Willas Bartonas (11 atk. kam.) po 19, Emmanuelis Mudiay 15 (9 rez. perd.), Kennethas Fariedas 14, Nikola Jokičius 13 taškų.

Kitų sekmadienio NBA rungtynių rezultatai:

Orlando „Magic“ (22/28) – Atlantos „Hawks“ (30/23) 96:94 (30:19, 18:22, 23:19, 25:34).

„Magic“ pergalę atnešė taiklus Nikolos Vučevičiaus dvitaškis paskutinę mačo sekundę.

Bostono „Celtics“ (31/22) – Sakramento „Kings“ (21/30) 128:119 (46:37, 28:21, 21:29, 33:32).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)