Bruklino klubui dukart olimpinis čempionas Deronas Williamsas pelnė 35 taškus (16 jų - per ketvirtą kėlinį) ir pakartojo asmeninį rezultatyvumo atkrintamose varžybose rekordą. Brookas Lopezas įmetė 26 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, o kroatas Bojanas Bogdanovičius (15 tšk.) pataikė labai svarbų tritaškį pratęsimo pabaigoje.

Jeffas Teague'as „Hawks“ komandai pelnė 20 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, DeMarrea's Carrollas taip pat surinko 20 taškų ir 9 kartus atkovojo kamuolį.

Taikliausias lygos tritaškininkas Kyle'as Korveris įmetė 16 taškų ir sugriebė 11 kamuolių po krepšiais, bet lemiamu mementu nepataikė trijų tritaškių iš eilės, kai jo atstovaujama ekipa buvo atsilikusi nuo varžovų 3 taškais.

Rungtynes stebėjo specialiai iš Rusijos atvykęs „Nets“ savininkas Michailas Prochorovas, o serija dabar keliasi į Atlantą.

Kitose Rytų konferencijos rungtynėse Čikagos „Bulls“ ekipa savo aikštėje pralaimėjo Milvokio „Bucks“ krepšininkams 88:94 (22:23, 27:29, 21:24, 18:18), kurie sušvelnino serijos rezultatą 2-3.

Ketvirto kėlinio viduryje „Bucks“ klubo persvara siekė 9 taškus (86:77), tačiau čikagiečiai spurtavo ir priartėjo (88:92). Derrickas Rose'as galėjo savo komandą priartinti dar labiau, tačiau paskutinę dvikovos minutę jo metimą blokavo graikas Giannis Antetokounmpo.

Bruklino „Nets“ - Atlantos „Hawks“ - 120:115 (25:24, 20:27, 29:31, 30:22, 16:11), po pratęsimo; serija 2-2.

„Nets“: Deronas Williamsas 35 (46 min., 5 atk. kam., 7 rez. perdav., 6/14 dvitaškiai, 7/11 tritaškiai, 2/2 baudos), Brookas Lopezas 26 (10 atk. kam.), Joe Johnsonas 17, kroatas Bojanas Bogdanovičius 15, Alanas Andersonas 11, Thaddeusas Youngas 10, Jarrettas Jackas 4, Masonas Plumlee 2 taškai. Bosnis Mirza Teletovičius nežaidė trenerio sprendimu.

„Hawks“: DeMarre'as Carrollas ir Jeffas Teague (11 rez. perdav.) po 20, Alas Horfordas (Dominika) 17, Paulas Millsapas(12 atk. kam.) ir Kyle'as Korveris (11 atk. kam.) po 16, vokietis Dennis Schroderis 10, Mike'as Scottas 8, makedonas Pero Antičius 6, Kentas Bazemore'as 2 taškai.

Čikagos „Bulls“ - Milvokio „Bucks“ - 88:94 (22:23, 27:29, 21:24, 18:18), - serija 3-2.

„Bulls“: Katalonas Pau Gasolis 25 (10 atk. kam., 9/15 dvitaškiai, 7/9 baudos), Jimmy Butleris 20 (10 atk. kam., 6 rez. perdav.), Derrickas Rose'as 13, Tajas Gibsonas 12, prancūzas Joakimas Noah 10 (13 atk. kam., 6 rez. perdav.), Aaronas Brooksas 5, juodkalnietis Nikola Mirotičius 3 taškai.

„Bucks“: Michaelas Carteris-Williamsas 22 (8 atk. kam., 9 rez. perdav.), Khrisas Middletonas 21, graikas Giannis Antetokounmpo 11, O. J. Mayo 10, gruzinas Zaza Pačulija 9 (10 atk. kam.), Johnas Hensonas 8 (14 atk. kam.), turkas Ersanas Ilyasova 6, Jaredas Dudley 5, Jerrydas Baylessas 2 taškai.

Vakarų konferencijos ketvirtfinalio ketvirtose rungtynėse Portlando „Trail Blazers“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje laimėjo prieš Memfio „Grizzlies“ rezultatu 99:92 (27:22, 28:26, 13:27, 31:17) ir sušvelnino serijos rezultatą 1-3.

Iki antradienio dvikovos „Grizzlies“ komanda šį sezoną buvo laimėjusi visas ketverias tarpusavio rungtynes reguliariame sezone ir pirmas trejas rungtynes Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje (100:86 ir 97:82 namuose bei 115:109 išvykoje).

32 taškais prie pergalės prisidėjo Damianas Lillardas (7 rezultatyvūs perdavimai), po 18 - LaMarcusas Aldridge'as (12 atk. kam.) ir C. J. McCollumas, 13 - Meyersas Leonardas (13 sugriebtų kamuolių), 12 - Nicolas Batumas (13 atk. kam.).

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Marcas Gasolis (21 tšk.), Courtney Lee (19 tšk.), Beno Udrihas (13 tšk.), Zachas Randolphas ir Nickas Calathesas (po 12 tšk.).

Penktas Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos trečiadienį žais Memfyje.

Portlando „Trail Blazers“ - Memfio „Grizzlies“ - 99:92 (27:22, 28:26, 13:27, 31:17), - serija 1-3.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 32 (39 min., 7 rez. perdav., 11/18 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 7/7 baudos), LaMarcusas Aldridge'as (12 atk. kam.) ir C. J. McCollumas po 18, Meyersas Leonardas 13 (13 atk. kam., 2/3 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai), prancūzas Nicolas Batumas 12 (13 atk. kam.), Robinas Lopezas 6 taškai.

„Grizzlies“: Katalonas Marcas Gasolis 21 (7 atk. kam., 6 rez. perdav.), Courtney Lee 19, slovėnas Beno Udrihas 13, graikas Nickas Calathesas ir Zachas Randolphas po 12, Jeffas Greenas 7, Tony Allenas 4 (10 atk. kam.), graikas Kosta Koufos ir Vince'as Carteris po 2 taškus.