Nacionalinės krepšinio lygos lyderių dvikovą Alytuje po pratęsimo laimėjo "Mažeikiai"

(2)
Devynioliktąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos XXIV turo rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Mažeikių "Mažeikių" klubas.
Krepšinio kamuolys
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Nuo persekiotojų tolstantys "Mažeikių" krepšininkai svečiuose po pratęsimo 94:87 (26:21, 22:20, 20:23, 17:21, 9:2) įveikė antroje vietoje likusią Alytaus "Dzūkijos" (17 pergalių ir 7 pralaimėjimai) komandą.

Birštono "Jazz-Diremta" - Vilniaus "Perlas-MRU" 85:78

NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

Naujienos

J. Mačiulis trečiąkart tapo Karaliaus taurės nugalėtoju (2)

J. Mačiulis trečiąkart tapo Karaliaus taurės nugalėtoju
Vitorijoje vykusiame finale „Valencia“ nenorėjo taip lengvai nusileisti ir taurę atiduoti Madrido „Real“ ekipai, tačiau Karališkasis klubas pasiekė savo: 97:95 (22:16, 25:29, 27:26, 23:24) po atkaklios kovos palaužė varžovus ir 27-ąjį kartą iškovojo Karaliaus taurę.

M. Kalniečio rankose – pirmas sezono trofėjus: Italijos taurę laimėjo „Emporio Armani“ (2)

Riminyje vykusio Italijos vyrų krepšinio taurės turnyro finale sekmadienį Milano „EA7 Emporio Armani“ komanda, kuriai atstovauja Mantas Kalnietis, 84:74 (11:19, 23:17, 22:18, 28:20) įveikė Sasario „Banco di Sardegna“ ekipą su Tautvydu Lydeka.

G. Orelikas ir „Banvit“ komanda triumfavo Turkijos taurės finale

Turkijos vyrų krepšinio taurės turnyro finale sekmadienį Bandirmos „Banvit“ komanda, kuriai atstovauja Gediminas Orelikas, 75:66 (23:14, 15:18, 14:12, 23:22) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą.

Karaliaus Mindaugo taurę iškovojo antroje finalo pusėje „Lietkabelį“ palaužęs „Žalgiris“ (217)

„KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ pagrindinį trofėjų iškovojo Kauno „Žalgiris“, kuris antroje mačo pusėje 84:63 (18:10, 16:23, 28:17, 22:13) palaužė atkakliai besipriešinusį Panevėžio „Lietkabelį“.

Taiklioji rankelė: snaiperių konkurse nugalėjo „Šiaulių“ veteranas A. Čepulis (6)

Taiklioji rankelė: snaiperių konkurse nugalėjo „Šiaulių“ veteranas A. Čepulis
Po bronzinės Utenos „Juventus“ ir Prienų-Birštono „Vytauto“ akistatos ant Kauno „Žalgirio“ arenos parketo žengė būrys LKL snaiperių.

Karaliaus Mindaugo taurės bronzos medalius iškovojo „Juventus“ ekipa (20)

Karaliaus Mindaugo taurės bronzos medalius iškovojo „Juventus“ ekipa
„KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyras pasiekė finišo tiesiąją, o prieš didijį finalą krepšinio gerbėjų laukė kova dėl 3-iosios vietos. Čia Utenos „Juventus“ ekipa po permainingos kovos 70:61 (17:15, 30:16, 9:16, 14:14) palaužė Prienų-Birštono „Vytautą“.

R. Gusčio ir P. Šatkaus puikus žaidimas neišgelbėjo jų ekipų nuo nesėkmių

JAV studentų (NCAA) krepšinio lygoje šeštadienį „Hofstra Pride“ komanda, kuriai atstovauja Rokas Gustys, namuose 76:83 (38:46, 38:37) pralaimėjo „UNC Wilmington Seahawks“ ekipai.

Be keitimų žaidęs G. Orelikas – Turkijos taurės finale (7)

Be keitimų žaidęs G. Orelikas – Turkijos taurės finale
Bandirmos „Banvit“ ekipa pateko į Turkijos taurės finalą. Prie pergalės solidžiai prisidėjo pusfinalyje be keitimų žaidęs Gediminas Orelikas.

„Real“ su J. Mačiuliu žengė į Ispanijos taurės finalą

Vitorijoje vykstančio Ispanijos vyrų krepšinio taurės turnyro pusfinalyje šeštadienį Madrido „Real“ komanda su Jonu Mačiuliu po pratęsimo 103:99 (15:20, 29:15, 24:29, 21:25; 14:10) įveikė Vitorijos „Baskonia“ ekipą, kuriai atstovauja Tadas Sedekerskis.

Italijos taurės „lietuviškame“ pusfinalyje pergale džiaugėsi M. Kalnietis

Italijos taurės pusfinalyje santykius aiškinosi dvi „lietuviškos“ komandos, o pergalę ir kelialapį į finalą iškovojo Manto Kalniečio atstovaujama Milano „Emporio Armani“ ekipa.

Karaliaus Mindaugo taurės dėjimų konkurse triumfavo vos 175 cm ūgio mažylis (6)

Karaliaus Mindaugo taurės dėjimų konkurse triumfavo vos 175 cm ūgio mažylis
Svečio teisėmis „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ dėjimų konkurse dalyvavęs Gediminas Žitlinskas sukėlė euforiją „Žalgirio” arenoje. Vos 175 centimetrų ūgio atletas nustelbė profesionalius krepšininkus savo neįtikėtinais dėjimais ir tapo konkurso nugalėtoju.

„Vilkmergės“ krepšininkės iškovojo antrąją pergalę LMKL čempionate (2)

„Vilkmergės“ krepšininkės iškovojo antrąją pergalę LMKL čempionate
Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionate šeštadienį autsaiderė Ukmergės „Vilkmergės“ komanda namuose 61:56 (19:9, 12:13, 14:23, 16:11) įveikė Šiaulių „Šiaulius-Universitetą“ ir iškovojo antrąją pergalę šį sezoną.

Karaliaus Mindaugo taurės finale kovos „Vytautą“ sutriuškinęs „Žalgiris“ (16)

Karaliaus Mindaugo taurės finale kovos „Vytautą“ sutriuškinęs „Žalgiris“
Šeštadienį antrajame Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalyje intriga tvyrojo tik pirmąjį ketvirtį. Kauno „Žalgiris“ užtikrintai ir lengvai 76:55 (22:18, 24:14, 22:9, 8:14) sutriuškino Prienų-Birštono „Vytautą“ bei ramiai žengė į finalą.

Karaliaus Mindaugo taurės finale – uteniškius palaužęs „Lietkabelis“ (21)

Karaliaus Mindaugo taurės finale – uteniškius palaužęs „Lietkabelis“
Šeštadienį dėl vietos „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ finale pirmieji į mūšį stojo Panevėžio „Lietkabelio“ ir Utenos „Juventus“ krepšininkai. Po atkaklios kovos pergalę 75:70 (14:17, 15:20, 27:18, 19:15) iškovojo Panevėžio klubas.

Apšovė LKL? D. Gordono dėjimų Kaune nebus (25)

Apšovė LKL? D. Gordono dėjimų Kaune nebus
Drew Gordonas turėjo būti viena didžiausių Karaliaus Mindaugo taurės dėjimų konkurso intrigų. NBA lankus laužančio Aarono Gordono brolis šiame sezone jau ne kartą buvo pademonstravęs sugebantis efektingai sugrūsti kamuolį į krepšį. Net ir Vilniaus „Lietuvos rytui“ nepatekus į taurės turnyro pusfinalį, amerikiečio buvo laukiama Kaune, bet planai pasikeitė paskutinę akimirką.