Pirmame mače Kaune sostinės ekipa šventė pergalę 76:72, o po kelių dienų Vilniuje kaunietės atsirevanšavo 92:68.

Ketvirtos finalo serijos rungtynės Vilniuje bus žaidžiamos ketvirtadienį, balandžio 26 d.

Rungtynės

Rungtynes geriau pradėjo vilnietės (9:6), tačiau iki pirmo ketvirčio pabaigos likus trims minutėms „Viči-Aistės“ ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą (13:10). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliomis atakomis ir po 10 minučių kovos sostinės ekipa atsiliko 2 taškų persvara (18:20).

Antrą kėlinį geriau pradėjo aikštės šeimininkės ir jau po keturių minučių skirtumas pirmą kartą tampa dviženklis (32:22). „Kibirkšties-Vilnietės sunkiai rado kelią link varžovių krepšio ir po dviejų kėlinių „VIČI-Aistės“ pirmavo 13 taškų skirtumu (42:29).

Trečią kėlinį dar kartą geriau pradėjo „Viči-Aistės“. Sužaidus kelias minutes, kaunietės išsiveržė į priekį jau 15 taškų skirtumu (57:42). Ketvirčio pabaigoje sostinės ekipa atsiliko 18 taškų persvara (42:60), tačiau kelios sėkmingos atakos leido sumažinti atsilikimą iki 14 taškų (48:62).

Ketvirto kėlinio pradžioje skirtumas pirmą kartą pasiekė 20 taškų ribą (71:48). „Viči-Aistės“ šventė įtikinamą pergalę 86:61.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausios buvo Vaida Sipavičiūtė (17 taškų), Vita Kuktienė (15), Mantė Kvedaravičiūtė ir Courtnay Pilypaitis (po 9 tšk.).

Vilniečių komandai tradiciškai daugiausiai - 21 tašką - surinko ir 10 kamuolių atkovojo vidurio puolėja Gintarė Petronytė, Greta Šniokaitė įmetė 13, o Sakkiele Daniels - 12 taškų.

Rezultatas:

„VIČI-Aistės“ - „Kibirkštis-Tichė-Iki“ - 86:62, serija 2-1.

„VIČI-Aistės“: Vaida Sipavičiūtė 17, Vita Kuktienė 15, Mantė Kvedaravičiūtė ir Courtnay Pilypaitis po 9, Amanda Kemežys 8, Santa Okockytė ir Aija Putinina po 7, Lina Pikčiūtė ir Tajana Lichtrovič po 6, Milda Sauliūtė 2 taškai. (Rima Valentienė pirmomis minutėmis patyrė traumą).

„Kibirkštis-Tichė-Iki“: Gintarė Petronytė 21 (10 atk. kam.), Greta Šniokaitė 13, Sakellie Daniels 12, Laima Rickevičiūtė 8, Eglė Šniokaitė ir Vita Žilinskaitė po 3, Kristina Vengrytė 2 taškai.