Lietuvė šeimininkėms pelnė vos 2 taškus ir po krepšiais atkovojo 3 kamuolius. Per 13 aikštelėje praleistų minučių G. Petronytė pataikė 1 dvitaškį iš 3.

Kitame septynių ekipų B grupės susitikime ketvirtadienį Skijaus „Bereta Famila“ (Italija) penketukas namuose 81:69 (20:23, 14:18, 31:5, 16:23) įveikė Orenburgo „Nadežda“ (Rusija) krepšininkes.

Pirmose B grupės rungtynėse trečiadienį Šoprono „Uniqua Euroleasing“ (Vengrija) ekipa namuose 77:58 (17:8, 25:14, 16:12, 19:24) nugalėjo Tarbo „Gespe Bigorre“ (Prancūzija) komandą.

B grupėje taip pat žais Stambulo „Fenerbahce SK“ (Turkija) klubas.

Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios kiekvienos grupės komandos bei dvi geriausios penktąsias vietas užėmusios ekipos. Šios keturiolika ekipų atkrintamosiose varžybose bus suskirstytos į poras, kurių nugalėtojos iškops į Eurolygos finalo aštuoneto turnyrą. Baigiamojo varžybų etapo šeimininkei bus rezervuotas aštuntasis kelialapis į finalinį etapą.

Naujosios Eurolygos čempionės paaiškės finalo aštuoneto turnyre, kuris numatytas 2012 metų kovo 28 - balandžio 1 dienomis.