Beje, mačą stebėjo ir Lietuvos vyrų rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra.

Rezultatas

Nors pirmus taškus „VIČI-Aistės“ pelnė tik 2-ą minutę, netrukus jos po Courtnay Pilypaitis, Aijos Putninios ir Santos Okockytės trijų tritaškių iš eilės pabėgo nuo priešininkių 13:2. Nors vengrės kiek atsitiesė pačios sužaidusios sėkmingą atkarpą 6:0 (8:18), bet po 10 minučių kovos kaunietės pirmavo - 20:8.

Antrame ketvirtyje mūsiškės nemažino apsukų ir netrukus įgijo rekordinę 18 taškų persvarą 28:10. VIČI-Aistės ir toliau diktavo savo sąlygas viešnioms ir po 20 minučių žaidimo turėjo solidų pranašumą 38:19.

Trečiame kėlinyje rungtynių scenarijus nesikeitė ir „VIČI-Aisčių“ krepšininkės išlaikė iniciatyvą 50:19, o po 30 minučių kovos triuškino varžoves 60:32.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, mūsiškės kiek atsipalaidavo ir leido viešnioms priartėti. „VIČI-Aistės“ iškovojo pergalę 71:51 ir aplenkė konkurentes turnyro lentelėje.

„VIČI-Aistės“ - „Uni Seat Gyor“ - 71:51 (20:8, 18:11, 22:13, 11:19).

„VIČI-Aistės“: Vita Kuktienė 12 (4/8 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), Aija Putnina (4 atk. kam., 1/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos) ir Sandra Linkevičienė (6 atk. kam., 5 rez. perdav., 2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/4 baudos) po 10, Rima Valentienė 9 (3/6 tritaškiai), Vaida Sipavičiūtė 8 (6 atk. kam., 3/6 dvitaškiai, 2/4 baudos), Santa Okockytė 7, Courtnay Pilypaitis (8 atk. kam., 2 rez. perdav.) ir Amanda Rae Kemežys po 6, Tatijana Lictarovič 3 taškai. Mantė Kvederavičiūtė (3 atk. kam.) ir Lina Pikčiutė (2 atk. kam.) taškų nepelnė.

„Uni Seat Gyor“: Nora Nagy 14, Iva Ciglar ir Edita Sujanova po 8, Gyorgyi Ori 7, Anna Lakloth 4 taškai.

Statistika:

Dvitaškiai: „VIČI-Aistės“ 16/41 (39 proc.) – „Uni Seat Gyor“ 18/52 (34 proc.);

Tritaškiai: „VIČI-Aistės“ 9/25 (36 proc.) – „Uni Seat Gyor“ 1/10 (10 proc.);

Baudų metimai: „VIČI-Aistės“ 12/16 (75 proc.) – „Uni Seat Gyor“ 12/17 (70 proc.);

Atkovoti kamuoliai: „VIČI-Aistės“ 45 – 39 „Uni Seat Gyor“;

Rezultatyvūs perdavimai: „VIČI-Aistės“ 16 – 13 „Uni Seat Gyor“;

Klaidos: „VIČI-Aistės“ 15 – 17 „Uni Seat Gyor“;

Perimti kamuoliai: „VIČI-Aistės“ 10 – 10 „Uni Seat Gyor“;

Blokai: „VIČI-Aistės“ 2 – 2 „Uni Seat Gyor“;

Pražangos: „VIČI-Aistės“ 19 - 20 „Uni Seat Gyor“.

Kitose A grupės rungtynėse Algirdo Paulausko treniruojamas Jekaterinburgo UMMC klubas svečiuose nugalėjo Prahos ZVVZ USK komandą 74:59 (17:13, 14:6, 25:12, 18:28).