Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 17 taškų surinkę Davidas Hawkinasas (5 per. kam.) ir Romainas Sato (2/3 tritaškių). 16 taškų pridėjo Nikolaosas Zisis (4/4 dvitaškių, 6 per. kam.).

Ant atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs K.Lavrinovičius per 22 minutes įmetė 6 taškus (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Pralaimėjusiems Jamesas Thomas (8 atk. kam.) pelnė 17, Giuseppe Poeta - 16 taškų.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo Tautvydo Lydekos klubas, tačiau lietuvio indėlis buvo nepastebimas.

Šeštadienį Kantu "NGC Medical" namuose 79:75 įveikė Montegranaro "Sigma Coatings" ekipą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Nicolasas Mazzarino (5/9 tritaškių) ir Maarty Leunenas (6 atk. kam.), surinkę atitinkamai 19 ir 14 taškų.

T.Lydeka aikštelėje praleido vos 3 minutes, per kurias spėjo atkovoti 1 kamuolį ir dukart pažeisti taisykles.

Pralaimėjusiems Vinciusas Marquinhosas (5/9 tritaškių, 6 atk. kam.) pelnė 19, Dejanas Ivanovas (4 per. kam.) - 18 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.