Lemiamas, septintas komandų mūšis dėl NBA aukso žiedų – iš sekmadienio į pirmadienį Ouklande.

Į kampą įsprausti šeimininkai mačą pradėjo spurtu 8:0, o pirmo kėlinio pabaigoje pirmavo net 22 taškų skirtumu – 31:9. Steve'o Kerro auklėtiniai antrame ketvirtyje ėmė vytis savo varžovus ir priartėjo iki 8 taškų (38:46), tačiau iki pertraukos „Kavalieriai“ vėl susigrąžino dviženklę persvarą – 59:43.

Trečias kėlinys priklausė Klay Thompsonui, kuris vienas pelnė 15 taškų, ir leido „Kariams“ grįžti į kovą dėl pergalės – 71:80. Tačiau LeBronas Jamesas atsakė savo 18 taškų iš eilės serija ir „Cavs“ įpusėjus lemiamam ketvirčiui vėl atitrūko – 90:79. Maža to, netrukus nesusitvardė Stephenas Curry, kuris ne tik užsidirbo šeštą pražangą, bet ir sviedė savo dantų apsaugas į žiūrovus bei buvo išvarytas iš aikštės (tai pirmas kartas jo karjeroje). Visgi praėjus keliolikai sekundžių S. Curry apsiramino ir atsiprašė gerbėjų.

Po šio epizodo intriga Klivlande visiškai išgaravo – „Cavaliers“ traiškė savo varžovus 112:89 (likus žaisti 2 min.).

Tai buvo tik 17-asis „Karių“ pralaimėjimas šį sezoną apskritai (palyginti, Čikagos „Bulls“ su Michaelu Jordanu, Scottie Pippenu ir Steve'u Kerru 1995-1996 m. čempionate, įskaitant visą kelią iki aukso žiedų, patyrė vos 13 nesėkmių).

L. Jamesui šis NBA superfinalas – jau šeštas iš eilės ir septintas apskritai, tačiau iš jų jam kol kas pavyko laimėti tik du.

Jis antroje dvikovoje iš eilės surinko 41 tašką ir dar atliko net 11 rezultatyvių perdavimų. Lebronas tapo vos šeštu žaidėju NBA istorijoje, pasiekusiu 40 taškų ribą dviejuose superfinalo mačuose iš eilės.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 41 (13/21 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 6/8 baudos, 8 atk. kam., 11 rez. perd.), Kyrie Irvingas 23 (7/18 metimai iš žaidimo, 7/7 baudos), Tristanas Thompsonas 15(6/6 dvitaškiai, 3/4 baudos, 16 atk. kam.), J. R. Smithas 14 (4/10 tritaškiai), Kevinas Love 7 taškai.

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (2/7 dvitaškiai, 6/13 tritaškiai, 8/9 baudos, 4 klaidos, 6 pražangos), Klay Thompsonas 25 (6/11 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 4/7 baudos), LeAndro Barbosa 14 (2/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/5 baudos), Draymondas Greenas 8 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Marreese'as Speightsas 6 (2/2 tritaškiai), Andre Iguodala 5 taškai.