M. Kalnietis mačą pradėjo ant atsarginių suolo, žaidė kiek daugiau negu 18 min. (16:16), pelnė 5 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė. Mūsiškis pataikė po 1 dvitaškį ir tritaškį iš 2. Ypač gražus buvo kauniečio tolimas metimas paskutinę pirmo kėlinio sekundę.

Tadas Sedekerskis žaidė vos 18,5 sek. pirmo kėlinio pabaigoje ir niekuo pasižymėti nespėjo.

Rezultatas:

„EA7 Emporio Armani“ (4/3) – „Baskonia“ (4/3) – 88:76 (27:17, 22:18, 23:21, 16:20).

„EA7 Emporio Armani“: Rakimas Sandersas 19, Ricky Hickmanas 13, Krunoslavas Simonas 10, Zoranas Dragičius ir Awudu Abassas po 8, Alessandro Gentile 7, Milanas Macvanas 6, Mantas Kalnietis, Jemelis McLeanas ir Miroslavas Raduljica po 5, Davide Pascolo 2 taškai.

„Baskonia“: Shane'as Larkinas 21, Johannesas Voigtmannas 16, Andrea Bargnani 12, Adamas Hanga 8, Kimas Tillie ir Rodrigue'as Beaubois po 6, Jaka Blažičius 5, Chase'as Budingeris 2 taškai. Tadas Sedekerskis žaidė 18,5 sek. pirmo kėlinio pabaigoje ir niekuo pasižymėti nespėjo. Ilmane Diopas ir Rafa Luzas taškų taip pat nesurinko.

Kitų rungtynių rezultatai:

Svečių iš Belgrado žaidėjas Charlesas Jenkinsas priešpaskutinėje atakoje individualiais veiksmais pelnė du taškus ir persvėrė santykį 78:79. Bambergo klubas turėjo visą 24 sek. ataką, bet Dariaus Millerio reidas po krepšiu buvo nesėkmingas. Pats krepšininkas ir komandos treneris priekaištavo arbitrams, kad jie neužfiksavo pražangos.

Bambergo „Brose Baskets“ (2/5) – Belgrado „Crvena zvezda“ (3/4) – 78:79 (14:11, 11:27, 32:20, 17:21).

„Brose Baskets“: Nicolo Melli 16 (10 atk. kam.), Darius Milleris 14, Janis Strelniekas 12, Nikos Zisis 11 taškų (9 rez. perdav.).

„Crvena zvezda“: Milko Bjelica 18, Marko Simonovičius 17, Stefanas Jovičius 12, Marko Guduričius 11, Charlesas Jenkinsas 10 taškų.

Tel Avivo „Maccabi“ (3/4) – Stambulo „Fenerbahce“ (4/3) – 87:77 (15:17, 28:22, 23:21, 21:17).

strong>„Maccabi“: Sonny Weemsas 22, Yogevas Ohayonas 19 (3/4 tritaškiai), Devinas Smithas 15, Victoras Ruddas 10 taškų.

„Fenerbahce“: Ekpe Udoh 17, Janas Vesely 16, Kostas Sloukas 10 (8 rez. perdav.), Luigi Datome ir Bobby Dixonas po 9 taškus.