Milano ekipa išvykoje 74:70 (21:19, 8:19, 16:12, 29:20) palaužė Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus atstovaujamą Emilijos Redžlo „Grissin Bon“ komandą ir seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-2.

M. Kalnietis aikštelėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (1/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo, išprovokavo 2 užsidirbo 4 pražangas bei surinko 1 naudingumo balą.

Kitoje barikadų pusėje puikiai žaidė R. Kaukėnas. Veteranas per 28 minutes pelnė 18 taškų (6/6 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 ir užsidirbo 3 pražangas, kartą suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Tuo metu D. Lavrinovičius per 11 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, išprovokavo 2 ir užsidirbo 5 pražangas bei surinko 1 naudingumo balą.

„Emporio Armani“ šis titulas – 27-asis klubo istorijoje. Tuo metu „Grissin Bon“ praėjusiais metais taip pat krito finale.

Nors naudingiausio finalo serijos žaidėjo (MVP) titulas prieš paskutines finalo serijos rungtynes buvo prognozuojamas M. Kalniečiui, jis gana netikėtai atiteko ne lietuviui ir ne italų numylėtiniui Alessandro Gentile, o amerikiečiui Rakimui Sandersui. Finalo serijoje jis vidutiniškai pelnė po 13,8 taško, atkovojo po 3,7 kamuolio ir rinko po 14,5 naudingumo balo.

„Grissin Bon“: Rimantas Kaukėnas 18, Amadeo Della Valle 13, Achille Polonara 12, Pietro Aradori 8 taškai.

„Emporio Armani“: Alessandro Gentile 16, Krunoslavas Simonas 15, Rakimas Sandersas 13, Estebanas Batista 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)