Dvyliktą pergalę iškovojo penktoje vietoje esantis Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (12/7) komanda su Ovidijumi Galdiku, svečiuose 78:70 (14:21, 18:12, 19:19, 27:18) įveikusi tryliktoje pozicijoje likusį Mariaus Grigonio atstovaujamą Manresos ICL (7/12) klubą.

O. Galdikas aikštėje nepasirodė, o M. Grigonis šeimininkams pelnė 13 taškų, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius bei prasižengė 2 kartus. Per 26 žaidimo minutes (25:53) jis pataikė 3 tritaškius iš 5 bei 2 dvitaškius metimus iš 4.

Tuo metu Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus“ (6/13) klubas su Eimantu Bendžiumi svečiuose 75:82 (18:23, 16:29, 20:15, 21:15) nusileido septynioliktoje vietoje esantiems San Sebastiano „RETAbet.es GBC“ (4/15) krepšininkams ir, patyręs tryliktą nesėkmę, smuktelėjo į penkioliktą poziciją.

21 su puse minutės (21:37) aikštelėje praleidęs E. Bendžius į šeimininkų krepšį įmetė 2 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/1) taškus, sugriebė 1 ir perėmė 3 kamuolius bei sykį prasižengė.

Lygoje pirmauja Valensijos „Basket“ (18/1) krepšininkai, o antroje vietoje lieka „FC Barcelona Lassa“ (17/2) komanda.