Rungtynes spurtu 12:5 pradėjo „Aistės-LSU-Paradis“, tačiau dviem tolimais metimais atsakiusios klaipėdietės pradėjo kvėpuoti varžovėms į nugaras – 11:12. Per likusį kėlinio laiką sėkmingomis atakomis atsakė abi ekipos, tačiau šeimininkėms po pirmųjų dešimt minučių pavyko išsaugoti pranašumą – 17:15.

Antrąjį ketvirtį 5 taškais pradėjo „Fortūna“ ir sužaidus vos 2 minutes jau buvo priekyje – 20:17. Tačiau tai nebuvo vienintelis klaipėdiečių spurtas. Sužaidusi atkarpą 10:0 uostamiesčio ekipa varžoves paliko toli už nugaros – 30:19. Kauniečių taškų badą nutraukė Jolantos Marmienės dvitaškis, tačiau vos 4 taškus per kėlinį pelniusios šeimininkės leido „Fortūnai“ prieš ilgąją pertrauką būti priekyje – 32:21.

Trečiąjį kėlinį 4 taškais pradėjo „Aistės-LSU-Paradis“ ir sušvelnino deficitą iki 7 taškų – 25:32. Po Lauros Svarytės dvitaškio šeimininkėms buvo pavykę priartėti iki 5 taškų ribos (29:34), tačiau Marinos Solopovos ir Simonos Dobrovolskytės metimai vėl atstatė dviženklį „Fortūnos“ pranašumą – 39:29. Kėlinio pabaigoje taip pat sėkmingiau pulti sekėsi klaipėdietėms, kurios prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 13 taškų pranašumą – 44:31.

Paskutiniame kėlinyje komandų puolimas išsilygino, tačiau „Fortūnos“ susikrautas pranašumas „Aistėms-LSU-Paradis“ neleido ženkliai priartėti – 40:50. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, klaipėdietės ir toliau išlaikė iniciatyvą savo rankose – 45:55. Likus kiek mažiau nei minutei, kaunietės sumažino atsilikimą iki 8 taškų (47:55), tačiau pergalės iš savo rankų „Fortūna“ jau nebepaleido ir laimėjo lemiamą mūšį rezultatu 56:47.

„Aistės-LSU-Paradis“: Neringa Skadaitė 13, Greta Tamašauskaitė ir Laura Svarytė (9 atk. kam., 5 rez. perd.) po 9, Jolanta Marmienė 8 taškai.

„Fortūna“: Marina Solopova 16 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 24 naud. bal.), Lina Aglinskaitė 11, Simona Dobrovolskytė 10, Monika Grigalauskytė 9 taškai.

Pirmuosius du mačus laimėjo kaunietės (73:58 ir 68:59), bet tuo pačiu atsakė ir klaipėdietės (76:45 ir 69:53).

Praėjusiame sezone „Fortūna“ bronzos medalius iškovojo lygiai tokiu pačiu scenarijumi: atsilikdamos 0-2, klaipėdietės tris sykius iš eilės įveikė Kauno „Hoptrans-Sirenas“.

Pirmą kartą šalies čempionėmis tapo „Utena“. Vos antrus metus gyvuojanti komanda finale 3-0 nepaliko jokių vilčių Marijampolės „Sūduvai“ (71:60, 77:70, 77:60).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)