Pergalę po nervų karo rezultatu 100:96 (17:16, 16:16, 18:21, 16:14; 2:2, 6:6, 10:10, 15:11) išplėšė vos septyniese namuose rungtyniavę šiauliečiai.

Ketvirtame pratęsime likus mažiau nei 2 minutėms rezultatas dar buvo lygus - 92:92, tačiau netrukus ŠU atstovas Klymas Artamonovas pataikė du baudos metimus, o Airidas Kurauskas po kelių sekundžių dar smeigė tritaškį metimą - 97:92. Po šio šalto dušo MRU atstovams atsitiesti jau pritrūko laiko.

ŠU ekipoje išsiskyrė Agnius Gurklys, pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 15 kamuolių. 21 tašką pelnė ir 9 rezultatyvius perdavimus atliko Klymas Artamonovas, 18 taškų - Nerijus Mika, 16 - Airidas Kurauskas.

MRU komandai 25 taškus pelnė Šarūnas Kulevičius, 20 - Tadas Padegimas, 16 - Mantas Kazonas (atkovojo 12 kamuolių), 14 - Mantas Virbalas.

„Buvo tikras nervų karas, galima pajuokauti, kad rungtynių pabaiga priminė gimdymą. Laimei, mums šios rungtynės buvo sėkmingos. Įeisime į istoriją kaip komanda, kuri šventę pergalę po keturių pratęsimų“, - neslėpdamas geros nuotaikos kalbėjo ŠU treneris Rolandas Vaičiūnas.

„Po rungtynių įėjau į rūbinę, tačiau žaidėjai nuleidę galvas. Tiesiog nebėra jėgų lieti teigiamų emocijų, visi tik džiaugiasi, kad pagaliau baigėsi tokios varginančios rungtynės. Esame išsekę“, - pridūrė ŠU strategas.

Gerokai niūresnės nuotaikos tvyrojo MRU ekipos stovykloje.

„Jaučiamės prastai. Sužaidėme ne vienerias, o galima sakyti, kad pusantrų varžybų. Pavargome ir dar rezultatas neigiamas. Apmaudu. Reikia pripažinti, kad šį kartą šiauliečiai buvo guvesni, geriau pataikė: mūsų krepšininkų metimai nuo tritaškio linijos tikslą pasiekė tik 6 kartus, o varžovų - 11 kartų“, - kalbėjo MRU strategas Vytas Poteliūnas.

VDU vargo su debiutantais, o Kaune rungtynės neįvyko

Daugkartiniai Lietuvos ir Europos studentų čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai svečiuose ilgai vargo su LSKL I-os vaikinų grupės debiutantais Vilniaus universiteto (VU) studentais. Pergalę VDU iškovojo tik po atkaklios kovos geriau sužaidęs paskutinį kėlinį - 91:81 (20:27, 29:21, 18:17, 24:16).

VDU ekipai 21 tašką pelnė Žygimantas Janavičius, 20 taškų surinko Edgaras Ulanovas, 17 taškų pridėjo ir 14 kamuolių atkovojo Vaidas Čepukaitis, 13 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai - Vytenis Čižauskas.

VU komandoje išsiskyrė Arnas Butkevičius, surinkęs 19 taškų, Andrejus Gorskovas - 15, Vytautas Jurkevičius - 14, Laurynas Jacevičius - 12, Paulius Macijauskas - 11 taškų.

Tuo metu Kaune, LKKA sporto salėje, turėjusios vykti LSKL rungtynės tarp pirmenybių favoritų - Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ir Kauno kūno kultūros akademijos (LKKA) - net neprasidėjo dėl techninių kliūčių, kadangi aikštės šeimininkų salėje dėl nepalankių oro sąlygų telkšojo balos.

Siekiant išvengti traumų, nuspręsta rungtynių net nepradėti.

LSKL direktoratas spręs šią susidariusią situaciją, gali būti net taip, jog LKKA komanda bus nubausta pinigine bauda, o rungtynės bus atkeltos. Galutinis sprendimas turėtų paaiškėti artimiausiomis dienomis.

Kitų rungtynių rezultatai:

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) - Klaipėdos universitetas (KU) 67:78

Aleksandro Stulginskio universitetas (ASU) - Kauno technologijos universitetas (KTU) 72:86.