Gerai pradėjusi mačą „Fortūna“ šovė į priekį 8:2. Nerezultatyviame kėlinyje „Sūduva“ išjudino savo puolimą, tačiau po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo klaipėdietės – 12:7.

Antrame ketvirtyje sužaidus 4 minutes viešnios galiausiai išlygino rezultatą (18:18). Toliau kova vyko taškas į tašką ir marijampolietėms įpusėjus dvikovai pirmauti leido Lauros Svarytės taiklus baudos metimas – 27:26.

Po didžiosios pertraukos Justina Matuzonytė įmetė dvitaškį (28:27), bet „Sūduva“ spurtavo 9:0 ir atitrūko (36:28). Netrukus skirtumas pirmą kartą buvo dviženklis (40:30). „Fortūna“ nenuleido rankų (38:43), tačiau iki kėlinio pabaigos LMKL vicečempionės vėl turėjo solidesnį pranašumą – 51:40.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkės dar priartėjo (45:53), bet „Sūduvos“ spurtas 10:0 (63:45) išsprendė visus likusius nežinomuosius šiame susitikime.

„Fortūna“: Agnė Černeckytė 15, Lina Mikelevičienė 13, Justina Matuzonytė 10 taškų (9 atk. kam.).

„Sūduva“: Laura Svarytė 19 (9 atk. kam.), Ieva Kazlauskaitė 11, Kateryna Dobrikova (5 atk. kam.) ir Arina Bilotserkivska po 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)