Beveik visą pirmą kėlinį vyko kova taškas į tašką, o likus žaisti 76 sekundes rezultatas buvo lygus – 21:21. Likusį laiką „Sūduva“ išnaudojo beveik idealiai, todėl po pirmų dešimties žaidimo minučių pirmavo 30:24.

Antrame ketvirtyje abi komandos žaidė labai rezultatyviai ir tai buvo naudinga „Sūduvai“, kadangi ši susikrovė jau 20 taškų pranašumą – 56:36. Iki didžiosios pertraukos šiaulietėms pavyko kiek priartėti – 50:66.

Trečią kėlinį LMKL vicečempionės pradėjo spurtu 13:0 (79:50), kuris išsprendė visus neatsakytus klausimus šiame susitikime.

„Sūduva“ šiame susitikime rungtyniavo be dviejų rezultatyviausių krepšininkių – Ivetos Šalkauskės ir Andros Gabalytės.

„Sūduva“: N. Skadaitė 30 (6/12 tritaškiai, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), I. Kazlauskaitė 26 (6/10 tritaškiai), L. Svarytė (5 rez. perd.) ir S. Baliutavičiūtė (5 atk. kam.) po 13, G. Tamašauskaitė 9 taškai.

„Šiauliai-Universitetas“: F. Hilliard 20, D. Mattox 15, L. Tamutytė ir S. Kuodienė po 13, G. Šegždaitė 10 taškų.

Daugilė Šarauskaitė

Tuo metu Vilniaus „Kibirkšties“ (14/5) svečiuose 79:55 (22:9, 21:13, 18:20, 18:13) sutriuškino Kauno „Aisčių-LSU“ (2/17) ekipą.

Viešnios iš sostinės žaidimo vadžias į savo rankas paėmė nuo pat susitikimo pradžios ir nuolat didindamos pranašumą po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 13 taškų persvara – 22:9.

Antrame ketvirtyje Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės nemažino apsukų ir toliau tolo nuo persekiotojų – 43:22 įpusėjus dvikovai.

Po didžiosios pertraukos „Aistės-LSU“ ėmė demonstruoti kur kas geresnį puolimą ir vien per trečią kėlinį įmetė beveik tiek pat taškų, kiek sugebėjo sukrapštyti per pirmuosius du, bet tai padėjo tik nežymiai sumažinti deficitą – 42:61.

Per paskutines dešimt žaidimo minučių „Kibirkštis“ vėl parodė pavyzdinę gynybą ir įtvirtino savo keturioliktąją pergalę šiame sezone.

„Aistės-LSU“: G. Ziutelytė 20, I. Stankevičiūtė 12, L. Želnytė 10 taškų (6 atk. kam.).

„Kibirkštis“: D. Šarauskaitė 20 (14 atk. kam., iš jų 11 puolime) , V. Horobets ir Sh. Landry (10 atk. kam.) po 10 taškų.

Santa Okockytė

O štai Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (10/9) ketvirtą kartą šiame sezone pranoko Klaipėdos „Fortūną“ (5/14) – šįkart svečiuose 80:60 (19:12, 17:10, 19:23, 25:15).

Rungtynes abi ekipos pradėjo apylygiai, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus – 8:8. „Hoptrans-Sirenos“ per likusį ketvirčio laiką surengė spurtą 11:4 ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 19:12.

Sužaidus antrame ketvirtyje 4 minutes, viešnių pranašumas tapo jau dviženklis – 28:18. Dviženklį pranašumą kaunietės išlaikė iki didžiosios pertraukos, o „Fortūnai“ sunkiai sekėsi mažinti deficitą – 36:22.

Įpusėjus trečiam kėliniui šeimininkės surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų (40:49), tačiau labiau priartėti nepavyko, o kaunietės prieš lemiamą ketvirtį ir toliau išlaikė dviženklę persvarą – 55:45.

Paskutiniame kėlinyje „Hoptrans-Sirenos“ ir toliau išlaikė saugų atotrūkį, o įpusėjus ketvirčiui viešnios pirmavo – 68:49. Nors klaipėdietės ir buvo sumažinusios atsilikimą iki 12 taškų (60:72), tačiau „Hoptrans-Sirenos“ rungtynių pabaigoje spurtavo 8:0 ir susikrovusios 20 taškų pranašumą šventė pergalę – 80:60.

„Fortūna“: J. Matuzonytė 14 (6 atk. kam.), A. Černeckytė 11, S. Dobrovolskytė ir R. Mizgerytė po 8 taškus.

„Hoptrans-Sirenos“: S. Okockytė 17 (7 rez. perd., 5 per. kam.), R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 15, A. Baronėnaitė 10 taškų.