„Kibirkštis-VIČI“ Kauno klubą šį sezoną įveikė jau trečią kartą.

Pirmoje rungtynių dalyje žaidimas buvo lygus, tačiau trečiame kėlinyje Eurolygoje dalyvaujančios „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės įjungė aukštesnę pavarą, kėlinį laimėjo 25-ių taškų skirtumu ir sutvarkė visus reikalus. Likusi mačo dalis buvo tik formalumas.

„Kibirkštis-VIČI“ pralaimėjo kovą po krepšiais (39/42), tačiau atliko trigubai daugiau rezultatyvių perdavimų (18/6), perėmė daugiau kamuolių (15/9) ir mažiau kartų suklydo (15/25). Kaunietės šiame mace pataikė tik 7 procentus tritaškių metimų (1/14).

Kauno klube Neringa Skadaitė pelnė 19 taškų, tačiau suklydo 7 kartus. Vitalija Kaminskytė pelnė 8 taškus, o Laura Želnytė – 5.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ieva Krastina. Legionierė iš Latvijos per 24 minutes pelnė 14 taškų, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Lina Pikčiutė (4/4 dvitaškiai, 10 atk. kam.) ir Vita Kuktienė pelnė po 9 taškus, Sofija Aleksandravicius ir Hollie Mershon po 8, Mantė Kvederavičiūtė ir Eglė Šniokaitė po 7 taškus.

Vilniaus ekipa ir „Aistės-LSU-Paradis“ jau šeštadienį (01-25) surems ginklus dar kartą. Kaune komandos kovos pirmose Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro rungtynėse. Atsakomasis mačas vasario 8-ą dieną vyks Vilniuje.