Pirmąjį mačą prieš tris dienas Klaipėdoje „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės buvo pralaimėjusios 66:72.

Šį kartą kova laikėsi tik pirmas dešimt rungtynių minučių, po kurių švieslentėje degė rezultatas 20:20. Antrajame kėlinyje Vilniaus krepšininkių puolimas sustojo, sostinė ekipa klydo gynyboje ir viešnios susikrovė 14 taškų pranašumą.

Trečiame kėlinyje ir toliau žaidimo iniciatyvos „Kibirkšties-VIČI“ komandai nepavyko perimti. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 21-as taškas. Nors per paskutines dešimt minučių vilnietėms pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau pakeiti rungtynių eigos jau nebepavyko.

Nors „Kibirkšties-VIČI“ komanda klydo daugiau nei dvigubai rečiau (8/21), tačiau atkovojo mažiau kamuolių (34/47) ir atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (10/20).

Vilniaus komandoje rezultatyviausiai žaidė Nyshia Hammonds. Įžaidėja per 36 minutes pelnė 22 taškus (9/10 dvitaškiai, 4/5 baudos), perėmė 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Laura Juškaitė įmetė 16 taškų, Eglė Šniokaitė (3/22 metimai iš žaidimo) ir Ieva Šimkutė (9 atk. kam.) po 10 taškų.

Šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandai negalėjo padėti traumuotos Vita Gorobets ir Justina Kraujūnaitė.

„Fortūnos“ komandoje Monika Grigalauskytė pelnė 23 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, Marina Solopova surinko 22 taškus (6/11 tritaškiai) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o Lina Aglinskaitė pridėjo 16 taškų.

Vilniaus ekipa dar nei sykio nėra baigusi Lietuvos moterų krepšinio lygos sezono taip anksti. Jau 2011 metais įkūrus klubą jis žaidė LMKL finale ir užėmė antrąją vietą nusileidęs Kauno „VIČI-Aisčių“ krepšininkėms. Kitus du sezonus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės tapo LMKL čempionėmis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)