Nuo pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje virė atkakli kova ir nei viena komanda neatitrūko – 7:7. Netrukus „Hoptrans-Sirenos“ surengė spurtą 8:1 ir susikrovė 7 taškų pranašumą – 15:8.

Visgi vilnietės nepasimetė ir laimėjusios atkarpą 10:3, likus žaisti mažiau nei minutei, rezultatą išlygino – 18:18. Po pirmųjų dešimties minučių minimali persvara priklausė viešnioms – 20:19.

Antrajame kėlinyje ir toliau kova vyko taškas į tašką, o kėlinio viduryje neženkliai pirmavo garliaviškės – 29:25. „Kibirkštis“ varžovių ir vėl toli nepaleido, o po Lauros Juškaitės dvitaškio komandos skyrė vos taškas – 30:31.

Kėlinį 5 taškais baigė Gabrielė Gutkauskaitė ir prieš antrąją mačo dalį leido „Hoptrans-Sirenoms“ toliau pirmauti – 36:30.

Po didžiosios pertraukos „Hoptrans-Sirenos“ pelnė 4 taškus ir susikrovė dviženklę persvarą – 40:30. „Kibirkšties“ krepšininkėms sunkiai sekėsi tirpdyti deficitą ir likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutėms, garliaviškės pirmavo 7 taškais – 42:35.

Kėlinio pabaigoje „Hoptrans-Sirenos“ turėjo 6 taškų persvarą, bet dvitaškiu vilniečių deficitą sumažino Laura Juškaitė – 42:46.

Lemiamame ketvirtyje ir toliau viešnios išlaikė atotrūkį bei sužaidus 4 minutes pirmavo – 51:43. Įpusėjus ketvirčiui pirmaisiais taškais pasižymėjo Daugilė Šarauskaitė, o vilnietės sumažino iki 4 taškų – 47:51. „Hoptrans-Sirenos“ atsakė atkarpa 5:1 ir vėl susikrovė saugesnę persvarą – 56:48.

Į tai L.Juškaitė atsakė 5 taškais ir sumažino deficitą iki 3 taškų – 53:56. Likus žaisti 2 minutes, komandas skyrė vos 2 taškai (56:54), o „Hoptrans-Sirenų“ persvarą vienu baudos metimu padidino G.Gutkauskaitė – 57:54.

Netrukus Laurita Jurčiūtė „Kibirkšties“ deficitą ištirpdė iki minimalaus – 56:57. Lemiamą tašką rungtynių pabaigoje padėjo G.Gutkauskaitė, kuri atvedė „Hoptrans-Sirenas“ į finalą – 59:56.

Kibirkštis“: Laura Juškaitė 15 (9 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė 10 (6 kld.), Dalia Donskichytė 9 (5 per. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“: Gabrielė Gutkauskaitė 26 (9 atk. kam.), Rasa Knyzaitė (7 atk. kam.) ir Livija Sakevičiūtė (7 atk. kam.) po 9.