Marijampolės komandai (17 pergalių ir 2 pralaimėjimai) 17 taškų pelnė Laura Svarytė (11 atk. kam.), 16 - Arina Bilocerkivska (9 atk. kam., 9 rez. perdav., 7 perimti kamuoliai, 7 klaid.), 12 - Neringa Skadaitė, 10 - Ieva Šimkutė.

Vilniaus ekipoje (15/5) Laurita Jurčiūtė surinko 11 taškų, Justina Kraujūnaitė ir Gabija Meškonytė įmetė po 10 taškų.

Nuo pat mačo pradžios užvirė kova taškas į tašką, kol 6:0 atkarpą laimėjusi „Kibirkštis“ sugebėjo įgyti kiek didesnį pranašumą (15:10). Skirtumas išliko beveik nepakitęs ir sužaidus pirmas dešimt minučių (19:15).

Antrame ketvirtyje viešnios toliau kontroliavo situaciją ir vienu metu jau turėjo 8 taškų persvarą (36:28), kurią iki kėlinio pabaigos „Sūduva“ nežymiai sumažino (30:36).

Po didžiosios pertraukos prabėgus 2 minutėms dar „Kibirkštis“ pirmavo 38:32, bet marijampolietės spurtavo 16:0 ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą (48:38). Iki kėlinio pabaigos vilnietės atsilikimą sumažino tik minimaliai (41:50).

Lemiamame ketvirtyje „Sūduva“ turėjo dviženklį pranašumą ir jo varžovėms neleido sumažinti ir atkurti intrigos.

Čempionės titulą ginanti Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komanda savo aikštėje 83:53 (17:17, 21:10, 19:9, 26:17) nugalėjo Klaipėdos „Fortūnos“ ekipą.

„Hoptrans-Sirenoms“ (11/9) Akvilė Baronėnaitė pelnė 16 taškų, Gabrielė Gutkauskaitė ir Jacinda Mayers-Sanders (10 atk. kam.) surinko po 12 taškų, Dalia Belickaitė – 10 taškų.

Klaipėdos ekipai (11/9) 19 taškų pelnė Justina Matuzonytė (8 atk. kam.), 16 - Agnė Černeckytė (8 klaid.), 9 - Roberta Mizgerytė.