Pirmame kėlinyje abi komandos daugiausiai dėmesio skyrė puolimui, todėl pirmaujanti komanda nuolat keitėsi. Neilgą atsarginių suolelį turinčios „Rūtos-Universiteto“ situaciją apsunkino tai, kad legionierės Tatjana Khatsko ir Katerina Kašlei, vos per šešias minutes surinko po tris asmenines pražangas.

Antrame ketvirtyje sužaidus porą minučių, po Ievos Kazlauskaitės taiklių baudos metimų „Rūta-Universitetas“ pirmavo 28:34. Sėkminga atkarpa atsakė vilnietės ir kėlinuko viduryje Laura Juškaitė persvėrė rezultatą, tačiau po šio momento iki pat didžiosios pertraukos „Jaunųjų talentų“ puolimas ėmė buksuoti. Skirtumas sparčiai augo svečių naudai ir po Silvijos Kuodienės dvitaškio tapo dviženkliu - 40:50.

Rezultatui išlyginti aikštelės šeimininkėms užteko vos 4 trečiojo kėlinuko minučių. Negana to, dėl surinkto pražangų limito „Rūta-Universitetas“ neteko pagrindinės savo įžaidėjos T.Kašlei. Už poros minučių penktą kartą taisykles pažeidė ir T.Khatsko.

Iki ketvirčio pabaigos dar vyko lygi kova, tačiau per paskutines 10 minučių ėmė ryškėti sostinės komandos pranašumas. Po Agnės Bobinaitės tritaškio komandas jau skyrė 11 taškų - 80:69, o rungtynes „Jaunieji talentai“ laimėjo 20 taškų pranašumu.

Vilnietėms L. Juškaitė pelnė 22, A. Bobinaitė - 15, A. Širšinaitytė ir A. Vitunskaitė - po 13 taškų.

„Rūtos-Universiteto“ gretose be A. Kirijenko išsiskyrė 15 taškų pelniusi I. Kazlauskaitė ir 11 taškų surinkusi T. Khatsko.

LMKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):