Tai buvo jo vieninteliai taškai šiame mače.

„Šiauliams“ tai buvo ketvirtas laimėjimas iš tiek pat galimų, o „Sakalams“ - ketvirta nesėkmė.

Po lygiai vykusio pirmo kėlinio, kurį minimalia persvara laimėjo „Šiauliai“ (20:19), vilniečiai perėmė iniciatyvą ir nežymiai pirmavo iki pat ketvirto kėlinio pabaigos (40:34, 57:52).

Likus 1:39 min. iki paskutinio ketvirčio pabaigos, „Šiaulių“ legionierius Rashaunas Enealas Broadusas tritaškiu po ilgos pertraukos išlygino rezultatą (69:69), o Darius Gvezdauskas jį persvėrė (69:71). Arnas Butkevičius grąžino pusiausvyrą (71:71), bet nesustabdomas R. E. Broadusas vėl išvedė svečius į priekį 71:73. Pražanga sustabdytas Laurynas Samėnas likus 5 sek. pataikė tik vieną baudos metimą (72:73), o kitoje aikštės pusėje A. Šikšniui tokiomis pat aplinkybėmis ranka nesudrebėjo (72:73). Paskutinėje „Sakalų“ atakoje L. Samėnas sužingsniavo ir šiauliečiai šventė sunkią pergalę - 75:72.

R. E. Broadusas nugalėtojams pelnė net 28 taškus, Vytautas Šarakauskas įmetė 14 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. „Sakalų“ gretose išsiskyrė Paulius Joneliūnas (13 taškų), L. Samėnas (12) ir A. Butkevičius (10).

Kitame susitikime Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose jėgas išbandė su Kauno „Baltų“ ekipa ir nugalėjo priešininkus rezultatu 83:66 (23:15, 23:25, 21:14, 16:12). Sostinės krepšininkams tai buvo ketvirta pergalė iš tiek pat galimų, o kauniečiai patyrė trečią pralaimėjimą.

Vilniečiai lengvai atitrūko ir nuolat pirmavo 11:1, 16:5, 21:11, 23:15. Tačiau antro kėlinio pradžią spurtu 13:0 pradėję „Baltai“ persvėrė santykį 23:28.

Po minutės pertraukėlės „Lietuvos rytas“ susiėmė ir perėmė iniciatyvą 33:30. Nuo šio momento vilniečiai diktavo savo sąlygas svečiams iš Kauno, bet toli pabėgti nuo priešininkų negalėjo (46:40, 67:54).

Lietuvos rytas išsaugojo savo persvarą ir nugalėjo baltus 17 taškų skirtumu - 83:66. Vilniečiams daugiausiai - po 15 taškų - pelnė Renaldas Seibutis ir amerikietis Tyrese'as Rice'as, Lawrence'as Robertsas įmetė 12 taškų. Baltų klubo gretose rezultatyviausias buvo kroatas Mario Delašas, surinkęs 18 taškų, Edgaro Ulanovo ir Žygimanto Janavičiaus sąskaitose po 11 taškų.

„Sakalai“ - „Šiauliai“ - 72:75 (19:20, 21:14, 17:18, 15:23).

„Sakalai“: Paulius Joneliūnas 13 (6 atk. kam.), Laurynas Samėnas 13 (3 rez. perdav.), Arnas Butkevičius 10 (10 atk. kam.), Evaldas Baniulis 9, Deividas Pukis 7, Rolandas Matulis (3 atk. kam.) ir Augustas Pečiukevičius po 6, Arvydas Gydra 5, Virginijus Sirvydis 4 taškai.

„Šiauliai“: Rashaunas Enealas Broadusas 28, Vytautas Šarakauskas 14 (8 atk. kam.), Valdas Vasylius 9 (4 atk. kam.), Darius Gvezdauskas 8, Ignas Ramašauskas 4, Mindaugas Žukauskas ir Edvinas Ruzgas po 3, Arvydas Šikšnius (4 atk. kam.), Cameronas Longas ir Denzelis Bowlesas po 2 taškus.

„Lietuvos rytas“ - „Baltai“ - 83:66 (23:15, 23:25, 21:14, 16:12).

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis ir Tyrese'as Rice'as po 15, Lawrence'as Robertsas 12 (6 atk. kam.), Mindaugas Katelynas 11, Artūras Jomantas 8, Steponas Babrauskas ir Jonas Valančiūnas po 6, Predragas Samardžiskis 5, Aleksandras Rašičius 3, Paulius Dambrauskas 2 taškai. Dovydas Redikas taškų nepelnė, Vilmantas Dilys nežaidė, o Bradas Newley nebuvo registruotas.

„Baltai“: Mario Delašas 18, Edgaras Ulanovas ir Žygimantas Janavičius po 11, Šarūnas Vasiliauskas ir Mindaugas Kupšas po 7, Vaidas Čepukaitis 6, Gediminas Žylė 4, Siimas-Sanderis Vene 2 taškų. Adomas Drungilas taškų nepelnė. Vytenis Čižauskas nežaidė, o Vytenis Lipkevičius nebuvo registruotas.