Rungtynes abi ekipos pradėjo įnirtinga kova ir po penkių minučių rezultatas buvo lygus (10:10). „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai pataikė du tolimus metimus iš eilės ir atitolo (16:10). Nors kėdainiškiai sumažino skirtumą iki 2 taškų, tačiau pasvaliečiai vėl surengė spurtą ir laimėjo kėlinį 7 taškais – 25:18.

Kėlinio pradžia vėl prasidėjo apyligia kova, tačiau tuo met „Nevėžio“ ekipa surengė spurtą 0:6 ir išlygino rezultatą (34:34). Paskutinėje atakoje kėdainiečiai taikliai atakavo krepšį ir laimėjo kėlinį laimėjo tik 2 taškais – 36:34.

Po ilgosios pertraukos „Nevėžio“ krepšininkai pagaliau persvėrė rezultatą į savo pusę (40:42). Kėdainiečių susikurtą 4 taškų persvarą „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai vėl išlygino (48:48). „Nevėžis“ vėl didiną pranašumą (48:53). Po keletos sėkmingų kėdainiečių atakų skirtumas išaugo iki 7 taškų (52:59). Po trijų kėlinių „Nevėžis“ priekyje 7 taškais – 58:65.

Ketvirtasis kėlinys vėl prasidėjo kova taškas į tašką, tačiau likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos kėdainiškiai surengė spurtą 0:9 ir susikrovė 14 taškų persvarą (64:78). „Pieno žvaigždės“ spurtuoja 5:0 (71:80). Likus minutei iki kėlinio pabaigos kėdainiškiai turi 4 taškų pranašumą (80:84). Per likusias sekundes pasvaliečiams nepavyko sukurti stebūklo ir rungtynėse nugalėjo „Nevėžio“ krepšininkai – 84:95.

„Pieno žvaigždės“: Aidas Viskontas (6 atk. kam.) 21, Tauras Jogėla ir Evaldas Kairys (10 atk. kam.) po 19, Kyle La Monte 11 taškų.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus (9 atk. kam.) 23, Andrius Aleksandrovas 18, Rodrickas Camphoras ir Marcusas Monroe 16 taškų.