Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po pirmų keturių minučių pirmavo (5:13). Visgi į tai „Šiauliai“ atsakė spurtu 10:2 ir išlygino rezultatą (15:15). Šeimininkai dar buvo įgavę penkių taškų pranašumą (20:15), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai – 20:20.

Antrasis ketvirtis priklausė „Neptūnui“ – kėlinį spurtu 18:3 pradėję uostamiesčio ekipos krepšininkai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (23:38). Rokas Giedraitis bandė tempti „Šiaulius“, tačiau komandos atsilikimas dviženklis (31:42). Po dviejų taiklių tritaškių, ilgąją pertrauką klaipėdiečiai pasitiko pakilesnėmis nuotaikomis – 31:48.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau praėjus pusei trečiojo kėlinio, „Šiaulių“ deficitas išliko toks pat (41:58). Po Mindaugo Girdžiūno tritaškio, „Neptūno“ persvara išaugo iki 22 taškų (41:63). Ketvirtį sėkmingiau baigė ir spurtu 9:2 atsilikimą kiek aptirpdė šeimininkai – 50:65.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Neptūnas“ apsukų nemažino – po Valdo Vasyliaus taiklių baudų skirtumas vėl tapo triuškinamas (55:75). Likusį rungtynių laiką klaipėdiečiai iniciatyvos iš rankų nebeišleido ir šventė užtikrintą pergalę – 67:88.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 26, Julius Jucikas 14, Rolandas Alijevas 8 taškai.

„Neptūnas“: Ivanas Neliubovas 17, Mustafa Shakuras 16, Valdas Vasylius 13, Simas Galdikas ir Mindaugas Girdžiūnas po 11 taškų.

Tuo metu Utenos „Juventus“ (19/12) klubas taip pat svečiuose 76:67 (29:18, 11:20, 13:24, 23:5) įveikė Prienų „Prienus“ (6/26), nors po trijų kėlinių dar atsilikinėjo 53:62.

Rungtynių pradžioje Vidmanto Sragauskio vedami „Prienai“ išsiveržė į priekį (5:2). Vaidas Čepukaitis pelnė 4 taškus iš eilės ir svečiai iš Utenos įgijo minimalų pranašumą (5:6). Komandų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (10:10). Antrojoje ketvirčio pusėje „Juventus“ krepšininkai spurtavo 19:8 ir sužaidus pirmąjį rungtynių kėlinį svečiai turėjo dviženklį pranašumą – 18:29.

Antrąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo Simonas Kymantas, tačiau jam 7 taškais iš eilės atsakė „Juventus“ krepšininkai (20:36). „Prienų“ ekipa pelnė net 13 taškų be atsako ir atsilikimą sumažino iki 4-ių (35:39). Simas Buterlevičius nutraukė „Juventus“ taškų badą, bet jam trimis taškais atsakė Dominykas Milka ir po dviejų kėlinių pirmavo svečiai – 38:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje abiejų klubų krepšininkai keitėsi taikliais metimais (44:44). D.Milkos bei Martyno Linkevičiaus pastangomis „Prienai“ spurtavo 11:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (55:44). Svečiai atsakė spurtu 7:0 ir deficitą sumažino iki 4-ių taškų, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai padidino savo pranašumą ir po trijų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 62:53.

Lemiamą ketvirtį V.Čepukaičio vedami „Juventus“ krepšininkai pradėjo spurtu 6:1 ir sumažino turėtą deficitą (63:59). D.Milka dvitaškiu padidino šeimininkų pranašumą, tačiau tada net 17 taškų be atsako pelnę uteniškiai įgijo dviženklį pranašumą (65:76). Rungtynes taikliu dvitaškiu užbaigė Gediminas Maceina, tačiau pastarojo ekipa turėjo tenkintis pralaimėjimu. Galutinis rungtynių rezultatas skelbė „Juventus“ krepšininkų triumfą – 67:76.

„Prienai“: Dominykas Milka 27 (12 atk. kam), Martynas Linkevičius 12 (10 atk. kam), Gediminas Maceina 8taškai.

„Juventus“: Simas Buterlevičius 16, Valdas Dabkus 14, Vaidas Čepukaitis 13, Arvydas Šikšnius 12 taškų (9 rez. perd.).