Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sužaidus tris minutes pirmavo (2:10). Po minutės petraukėlės, kurios paprašė Gintaras Kadžiulis, iš toli pataikė Jakovas Vladovičius, tačiau antruoju savo tolimu metimu atsakė ir Fiodoras Dmitrijevas (5:13). Ne itin rezultatyvų ketvirtį užbaigė Ivano Neliubovo ir J. Vladovičiaus taiklūs baudų metimai (9:17).

Luko Aukštikalnio ir Evaldo Žabo taškai sugrąžino intrigą (14:17), tačiau Vilmantas Dilys netrukus atsakė taikliu tritaškiu (14:20). Antro kėlinio vidurys pasižymėjo klaidų ir netaiklių metimu gausa, kol galiausiai iš toli pataikė E.Žabas (19:24), o dvitaškį pridėjo Jurija Žuža (21:26). Į tai Giedrius Gustas ir F. Dmitrijevas atsakė tritaškiais ir „Dzūkija“ vėl nutolo (21:32). Po pirmos rungtynių pusės komandas skyrė 8 taškai – 27:35.

I. Neliubovas ir E. Žabas vėl sugrąžino intrigą (36:39). E.Žabas perėmė antrąjį kamuolį iš eilės ir realizavęs baudų metimus priartino „Lietkabelį“, o J. Vladovičius tritaškiu išlygino rezultatą (41:41). Nors aikštelės šeimininkai buvo išsiveržę į priekį (43:41), tačiau Paulius Dambrauskas ir Rokas Ūzas grąžino pranašumą svečiams (43:48). V. Dilys buvo nubaustas technine pražanga, o šia situacija pasinaudoję aikštelės šeimininkai sumažino deficitą (48:51).

Dainius Šalenga ketvirtą kėlinį pradėjo tolimu metimu (51:51), o J. Vladovičius vėl persvėrė rezultatą savo komandos naudai (54:51). V. Dilys metimu iš po krepšio sušvelnino rezultatą (56:55), o R. Ūzas tritaškiu atstatė lygybę (58:58), o pataikęs dar vieną vėl išvedė „Dzūkiją“ į priekį (58:61). Osvaldo Mačernio tritaškis likus žaisti tris minutes padidino svečių pranašumą iki keturių taškų (60:64). I. Neliubovas pelnė keturis taškus iš po krepšio ir vėl atkūrė intrigą (64:65), tačiau čia pat dvitaškiu atsakė V. Dilys (64:67). Likus žaisti 25 sekundes svečiai apsigynė, o V. Dilys realizavo vieną baudos metimą (64:68). Panevėžiečiai pelnė greitus taškus ir prasižengė. P. Dambrauskas pataikė abu baudų metimus (66:70). Laiko panaikinti šį deficitą aikštelės šeimininkai nebeturėjo ir pergalę iškovojo „Dzūkija“ – 70:66.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 18, Jakovas Vladovičius 13, Ivanas Nelyubovas 10., Dainius Šalenga ir Jurica Žuža po 8 taškus.

„Dzūkija“: Fiodoras Dmitrijevas 15, Vilmantas Dilys 13, Rokas Ūzas 10, Adamas Lapeta 8, Paulius Dambrauskas 7 taškai.