Rungtynes dėjimu pradėjo Egidijus Dimša.

Netrukus Robertas Javtokas atsakė dvitaškiu, tačiau Vytautas Šulskis vėl išvedė savo ekipą į priekį (4:2). Mantas Kalnietis pelnė du taškus iš po krepšio ir panaikino aikštės šeimininkų pranašumą iki minimumo (6:5). Vos po akimirkos Dainius Šalenga išvedė „Žalgirį“ į priekį.

Laimonas Kisielius pelnė du taškus su pražanga, Vytenis Jasikevičius pridėjo dar du, tačiau po Milano Rakovičiaus ir Dejuano Collinso taiklių metimų priekyje vėl buvo Kauno klubas (11:13). M. Rakovičius buvo tikslus nuo baudų metimo linijos ir „Žalgirio“ komandai padėjo išsiveržti jau 4 taškais. Pačioje kėlinio pabaigoje L. Kisielius baudos metimo sušvelnino kauniečių pranašumą (19:22).

Antras kėlinys prasidėjo Aurimo Adomaičio dvitaškiu, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė D. Collinsas (20:24). Už kelių minučių amerikietis pelnė dar du taškus ir tai leido „Žalgirio“ ekipai įgyti 6 taškų pranašumą (24:30). Vidas Ginevičius pataikė iš po krepšio ir šiek tiek sumažino Kėdainių komandos deficitą. Paulius Jankūnas įmetė iš toli, o T. Delininkaitis - iš po krepšio (26:35). Netrukus M. Kalnietis smeigė tritaškį ir komandas skyrė jau 12 taškų. Negana to, abi baudas pataikė Tadas Klimavičius, o iš vidutinio nuotolio taiklus buvo T. Delininkaitis (26:42).

Trečias ketvirtis prasidėjo trimis taikliais V. Ginevičiaus baudų metimais, tačiau M. Kalnietis į tai atsakė tritaškiu metimu. Netrukus P. Jankūnas įkrovė kamuolį į krepšį (29:48). V. Ginevičius pataikė iš toli, tačiau D. Šalengos tolimas metimas taip pat pasiekė tikslą. E. Dimša pataikė baudos metimą, tačiau R. Javtokas pelnė du taškus (36:57).

Ketvirto kėlinio pradžioje D. Šalenga pelnė du taškus. Abi komandos kurį laiką negalėjo pelnyti taškų, tačiau T. Klimavičius pataikė baudos metimą ir nutraukė taškų „badą“ (46:62). E. Dimša pelnė 4 taškus iš eilės, bet M. Kalnietis smeigė dar vieną tritaškį (52:65). Vos po akimirkos komandos apsikeitė tolimais metimais - po tritaškį pataikė A .Adomaitis ir M. Rakovičius. V. Jasikevičius pačioje rungtynių pabaigoje pelnė du taškus. „Žalgiris“ Kėdainiuose iškovojo pergalę rezultatu (60:74).

„Kėdainiai Triobet“: Vidas Ginevičius 12, Egidijus Dimša 11, Laimonas Kisielius ir Aurimas Adomaitis po 8, Vytas Šulskis ir Vytenis Jasikevičius po 6, Tomas Černeckis 5, Davidas McClure'as ir Paulius Bieliavičius po 2 taškus.

„Žalgiris“: Mantas Kalnietis ir Milovanas Rakovičius po 13, Dainius Šalenga 11, DeJuanas Collinsas 9, Paulius Jankūnas ir Robertas Javtokas po 7, Tomas Delininkaitis 6, Tadas Klimavičius 5, Mindaugas Kuzminskas 2, Vytenis Lipkevičius 1 taškas.