Žalgiriečiai mačą pradėjo įspūdingu spurtu ir įpusėjus pirmajam kėliniui, po Dainiaus Šalengos tritaškio, pirmavo 21:5. Dar po kelių minučių Manto Kalniečio dvitaškis jau užfiksavo triuškinančią persvarą 31:8.

Antrajame ketvirtyje svečiai sumažino tempą, tačiau trečiojo pabaigoje „Žalgirio“ pranašumas pasiekė 35 taškų ribą (79:44). Sužaidus beveik 4 minutes ketvirtajame kėlinyje Tadas Klimavičius dėjimu pelnė 100-ąjį tašką (101:62).

Lietuvos čempionai išsaugojo įspūdingą persvarą ir šventė 17 pergalę per tiek pat rungtynių.

„Techasas“: Paulius Staškūnas 16 taškų (6 atk. kam.), Paulius Degenis ir Darius Griškėnas (7 atk. kam.) po 14.

„Žalgiris“: Tadas Klimavičius 20, Jonas Mačiulis (6 rez. perd.) ir Dainius Šalenga po 18, Šarūnas Vasiliauskas ir Artūras Milaknis po 14.

Kitame susitikime Klaipėdos „Neptūnas“ Marijampolėje 101:78 (17:9, 28:21, 27:28, 29:20) užtikrintai nugalėjo paskutinę vietą čempionate užimančią vietos „Sūduvą“.

„Sūduva“: Andrius Čižikas 22 (6 atk. kam.), Vytautas Nedzinskas 15, Darius Gvezdauskas 9.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 22 (6 atk. kam.), Martynas Mažeika 19, Marius Kasiulevičius 18, Paulius Morkeliūnas 14 (13 atk. kam.), Osvaldas Kurauskas 13.

Atkakliai ir permainingai susiklostė mačas Kaune, kur vietos „Aisčiai“ rezultatu 89:102 (22:23, 20:30, 20:24, 27:25) nusileido „Šiauliams“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje daugiausiai Giedriaus Kurtinaičio ir Donato Motiejūno pastangomis aikštės šeimininkai spurtavo 17:5 ir per 3 minutes sumažino atsilikimą nuo 15 iki 3 taškų (79:82). Tačiau „Šiaulių“ snaiperiai Gintaras Kadžiulis ir Andrius Šležas tolimais metimais truktelėjo savo komandą pirmyn.

Likus žaisti 3 su puse minutės „Šiauliai“ vėl pirmavo dviženkle persvara (94:83) ir pergalės iš rankų nebepaleido.

„Aisčiai“: Donatas Motiejūnas 27 (8 atk. kam.), Ernestas Ežerskis 18 (7 rez. perd.), Giedrius Kurtinaitis ir Tautvydas Barštys po 11, Tomas Masiulis 10.

„Šiauliai“: Andrius Šležas 27 (5/5 trit.), Gintaras Kadžiulis 20, Gintautas Vileita 17, Virginijus Praškevičius 10 (10 atk. kam.).

LKL turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)