Rungtynes keturiais taškais be atsako pradėjo „Šiauliai“ (4:0). Taškų sąskaitą atidarius ir „Nevėžiui“ pirmaujanti komanda nepasikeitė (10:5). Penki Rodericko Camphoro taškai ir Joshua Crawfordo dėjimas suteikė pranašumą svečiams (10:12). Tačiau „Šiauliai“ surengė įspūdingą spurtą 16:0 ir nuo varžovų atitrūko dviženkliu taškų skirtumu (26:12).

Antrojo kėlinio metu komandų žaidimas išsilygino ir 3 minutes vyko atkakli kova (34:18). Po kurio laiko Karolio Babkausko bei Gintaro Leonavičiaus tritaškiai suteikė „Šiauliams“ 20 taškų pranašumą (42:22). „Nevėžio“ amerikiečiai pamėgino sumažinti skirtumą, tačiau jų pastangas lengvai panaikino jau minėti gynėjai ir jų taiklūs tritaškiai (53:31). Šiauliečiai ir toliau didino savo pranašumą: du baudos metimus pelnė K. Babkauskas, o Jeffrey Allenas ir Rokas Giedraitis – po 3 taškus. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką - 61:33.

Po pertraukos grįžę šiauliečiai iš karto surengė spurtą 11:0 ir susikrovė 39 taškų pranašumą (72:33). Po šios atkarpos Novaras Gadsonas pažadino „Nevėžio“ puolimą, tačiau tai sumažinti deficito nepadėjo (77:38). R. Giedraičio dvitaškis leido „Šiaulių“ persvarai peržengti 40 taškų ribą (70:38). N. Gadsono ir J. Crawfordo dvitaškiai sumažino savo deficitą, bet Modestas Kumpys ir K. Babkauskas sugrąžino tarp komandų buvusį skirtumą (84:42).

Ketvirtą kėlinį jau spurtu pradėjo „Nevėžis“. Kėdainių krepšininkai laimėjo žaidimo atkarpą 7:2 (89:53). R. Giedraičio dėjimas ir Arūno Sajavičiaus dėjimas atstatė 39 taškų „Šiaulių“ persvarą (94:55), tačiau 5 „Nevėžio“ taškai be atsako sustabdė įsibėgėjusius šiauliečius (94:60). R. Giedraitis pelnė 101-ąjį „Šiaulių“ tašką (101:62), o aikštelės šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 109:74.

„Šiauliai“: Karolis Babkauskas bei Rokas Giedraitis - po 24, Gintaras Leonavičius 14, Julius Jucikas 12, Ryanas Olanderis 9;

„Nevėžis“: Novaras Gadsonas 13, Thomas Davisas 12, Roderickas Camphoras ir Lukas Brazdauskis - po 11, Rytis Biliartas 10.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):