Tai – tik antras Kazio Maksvyčio auklėtinių pralaimėjimas šį sezoną. Prieš tai jie patiesė net Kauno „Žalgirį“ (90:86), o svečiuose tik po įnirtingos kovos 66:68 nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Šį kartą panevėžiečiai buvo tarsi ne savi ir jau dvikovos pradžioje atsiliko 6:19, vėliau – 26:41. Nors „Lietkabelio“ krepšininkai po didžiosios pertraukos mėgino spurtuoti ir kabintis į kovą dėl pergalės bei priartėjo iki vieno metimo (41:44), likusią trečio kėlinio dalį pralaimėjo net 7:26 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo jau 22 taškų deficitą – 48:70. Jį sumažinti iki 19-os taškų pavyko tik Tadui Rinkūnui smeigus tritaškį paskutinę minutę – 69:88.

Šeimininkų neišgelbėjo ir Kšyštofas Lavrinovičius, kuris per 23 minutes pelnė 23 taškus.

Jo brolis Darjušas Lavrinovičius vis dar laukia savo debiuto Panevėžyje. Aukštaūgis dėl nugaros skausmų aikštėje ir vėl nepasirodė.

„Pieno žvaigždės“ gerokai taikliau atakavo krepšį iš žaidimo: pataikė 26 iš 38 dvitaškių (68 proc.) ir 11 iš 23 tritaškių (48 proc.), kai „Lietkabelis“ – tik 16 iš 37 dvitaškių (43 proc.) ir 7 iš 26 tritaškių (27 proc.).

Be to, pasvaliečiai įtikinamai laimėjo ir kovą dėl atšokusių kamuolių (40 prieš 26-is) bei atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (26 prieš 20).

„Lietkabelis“: Kšyštofas Lavrinovičius 23 (5/9 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 7/8 baudos), Simas Galdikas 13 (5/7 dvitaškiai, 3/3 baudos), Benas Magdenas 8, Gintaras Leonavičius 7 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 20 (7/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 9 rez. perd.), Justas Tamulis 15, Egidijus Dimša 14 (7/7 dvitaškiai, 11 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius (7 rez. perd.) ir Andrejus Agafonovas (9 atk. kam.) po 13 taškų.

„Vytautas“ nesulaukė pasipriešinimo Šiauliuose

Lengvutėlę pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate šventė Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai, svečiuose nesulaukę Šiaulių „Šiaulių“ pasipriešinimo – 97:60 (29:12, 23;16, 24:18, 18:14).

Be intrigos. Rungtynių nugalėtojas buvo aiškus jau po pirmojo kėlinio, kurį „Vytautas“ laimėjo net 29:12. Atsigavimo ženklų nebuvo matyti. „Šiaulius“ po dviejų kėlinių slėgė triuškinantis skirtumas 28:52. Prienų-Birštono komanda laimėjo visus keturis kėlinius

Debiutas. Pirmąsias rungtynes „Šiaulių“ gretose šį sezoną sužaidė 212 cm ūgio „centras“ Domagojus Bubala. Kroatas „Šiaulių“ aprangą vilkėjo ir pernai, o šiemet atvyko į komandą Vaido Pauliukėno kvietimu. Per 27 minutes legionierius pasižymėjo 2 taškais ir 5 atkovotais kamuoliais.

Sąskaita. Po 6 rungtynių „Vytautas“ savo kraityje turi 3 pergales, o šiauliečiai pralaimėjo visus penkis susitikimus.

„Šiauliai“: Darius Gvezdauskas ir Asenso Ampimas po 15, Devinas Pattersonas 7 taškai.