Pirmame kėlinyje geriau atrodė „Naglio“ krepšininkai. Svečiai diktavo savo taisykles šeimininkai ir turėjo iniciatyvą savo rankose, o po dešimties minučių pirmavo 21:16, tačiau vėliau vaizdas aikštėje pasikeitė.

Nuo šalto varžovų dušo pabudę šiauliečiai suaktyvino darbą tiek puolime, tiek gynyboje ir perėmė rungtynių vadžias į savo rankas. Šeimininkai prieš didžiąją pertrauką jau turėjo 8 taškų pranašumą - 43:35. Drausmingai žaidę iki pat finalinės sirenos šiauliečiai šventė septintąją pergalę čempionate.

„Šiauliai“: Valdas Vasylius 26, Rashaunas Broadusas 14, Mindaugas Žukauskas 13 taškų.

„Naglis“: Bilalas Bennas 24, Dane'as Johnsonas 15, Tomas Rinkevičius 9 taškai.

Klaipėdos „Neptūnas“ (4/3) namuose paskutinę sekundę 78:76 (27:14, 15:17, 15:27, 21:18) palaužė Kėdainių „Kėdainių Triobet“ (1/6) komandą.

Klaipėdiečiai po pirmos rungtynių pusės turėjo 11 taškų persvarą (42:31), tačiau antroje rungtynių dalyje svečiai iš Kėdainių perėmė iniciatyvą ir net išsiveržė į priekį.

Likus žaisti 14 sekundžių rezultatas buvo lygus (76:76), o svečiai turėjo kamuolį savo rankose. Kėdainiškiai nesugebėjo surengti tikslios atakos, o Simas Galdikas paskutinę rungtynių sekundę pataisė netaiklų komandos draugo metimą ir išplėšė pergalę.

„Neptūnas“: Simas Galdikas ir Marius Runkauskas 14, Laurynas Mikalauskas 12, Mindaugas Girdžiūnas 11 taškų.

„Kėdainių Triobet“: Laimonas Kisielius 20, Marius Valukonis ir Vidas Ginevičius 13 taškų.

Lygos debiutantai Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-4) krepšininkai savo aikštėje 78:72 (19:17, 20:21, 22:11, 17:23) palaužė Kauno „Baltų“ (4/4) ekipos pasipriešinimą.

Likus žaisti kiek daugiau nei 1 minutę pasvaliečių persvara buvo vos 1 taškas - 71:70, tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę Roberto Štelmaherio auklėtiniai pergalės iš savo rankų nebeišleido.

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 21, Eimantas Bendžius 18, Darrickas Leonardas, Evaldas Kairys ir Sylvesteris Morganas 10 taškų.

„Baltai“: Žygimantas Janavičius 19, Urošas Petrovičius 16, Edgaras Ulanovas 11 taškų.

Trečią pergalę LKL iškovojo svečiuose žaidusi Vilniaus „Sakalų“ (3/6) komanda, kuri 90:80 (18:14, 33:19, 22:24, 17:23) nugalėjo ir toliau be pergalių likusius Panevėžio „Techaso“ (0/8) krepšininkus, rašo oficiali „Sakalų“ svetainė.

Vilniečiams šioje dvikovoje nepadėjo traumuotas Arvydas Gydra. Panevėžiečiai prieš mačą kaip reikiant pasistiprino, nes jiems Kauno „Baltai“ paskolino Šarūną Vasiliauską, Vaidą Čepukaitį ir Adomą Drungilą.

Tačiau tai nepadėjo ir „Techasui“ jėgų priešintis „Sakalams“ užteko tik pirmame kėlinyje, kurį pralaimėjo tik 4 taškais – 14:18. Antrame ketvirtyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė 20 taškų skirtumą – 51:31.

Po didžiosios pertraukos panevėžiečiams pavyko kiek priartėti, tačiau tai mačo pabaigtiems nepakeitė – pergalė atiteko „Sakalams“.

Nugalėtojams Arnas Butkevičius ir Rolandas Matulis pelnė po 17 taškų, Virginijus Sirvydis ir Evaldas Baniulis (9 atk. kam.) – po 12, Aivaras Kiaušas – 11, Paulius Joneliūnas pridėjo 8 taškus (9 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Ernestas Ežerskis įmetė 16 taškų, Osvaldas Matulionis – 13 (6 atk. kam. 6 rez. perd.), Giedrius Staniulis surinko 12 taškų.