Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei minutę Laurynas Samėnas dvitaškiu sumažino „Sakalų“ deficitą iki 2 taškų (75:77), tačiau tuoj pat Vytenis Jasikevičius „smeigė“ tritaškį, o Vidas Ginevičius taikliomis baudomis išsprendė klausimą dėl nugalėtojo.

„Sakalai“: Laurynas Samėnas 21, Virginijus Sirvydis ir Arnas Butkevičius po 14 taškų.

„Kėdainiai-Triobet“: Vytautas Šulskis 17, Vytenis Jasikevičius 15, Egidijus Dimša 10 taškų.

„Baltai“ suklupo prieš autsaiderius

Pralaimėjimą patyrė Kauno „Baltai“ (8/8), svečiuose rezultatu 78:86 (21:21, 22:12, 20:26, 15:27) nusileidę lygos autsaideriams Palangos „Palangos“ (3/15) krepšininkams.

Palangos komandoje įspūdingai debiutavo 199 cm ūgio puolėjas Antanas Montrimavičius, kuris 34 minutes pelnė 24 taškus (dvitaškiai 6/8, tritaškiai 4/6) ir atkovojo 7 kamuolius.

23 taškus įmetė Mindaugas Reminas, 16 - Vaidotas Pečiukas, 11 - Dane'as Johnsonas (14 atk. kam.).

„Baltams“ Jonas Mačiulis per 21 minutę surinko 7 taškus (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 1/4), atkovojo kamuolį, sykį suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Kauniečiams 17 taškų pelnė Edgaras Ulanovas, 15 - Vytenis Čižauskas, 12 - Kasparas Vecvagaras, 9 - Žygimantas Janavičius.

„Juventus“ išvykoje neprilygo „Šiauliams“

Dvylika taškų iš eilės trečiame kėlinyje pelnęs Žydrūnas Urbonas buvo atstatęs pusiausvyrą (54:54) rungtynėse tarp Šiaulių „Šiaulių“ (12/6) ir Utenos "Juventus" (6/12) komandų, tačiau vyriausio uteniškių krepšininko pastangų neužteko. Ketvirtame kėlinyje varžovams įsibėgėti leidęs „Juventus“ klubas patyrė nesėkmę rezultatu 77:90 (20:16, 16:26, 21:21, 20:27).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Cameronas Longas (22 tšk.), Arvydas Šikšnius (18 tšk.), Mindaugas Žukauskas ir Valdas Vasylius (po 13 tšk.) bei Julius Jucikas (10 tšk.).

„Juventus“ ekipai 16 taškų surinko Žydrūnas Urbonas (baudos 8/10), po 12 - Darius Pakamanis (6 rez. perd.) ir Vaidotas Volkus (7 atk. kam.), 11 - Romanas Gumeniukas (7 atk. kam.), 9 - Karolis Petrukonis, 8 - Gintautas Matulis, 7 - Žygimantas Šeštokas.

„Rūdupis“ šventė pergalę Panevėžyje

Prienų „Rūdupis“ (14/3) išvykoje susitiko su Panevėžio „Lietkabelio“ (3/13) komanda ir nugalėjo priešininkus rezultatu 85:66 (29:14, 17:23, 21:14, 18:15). „Rūdupiui“ tai buvo 14-a pergalė LKL čempionate ir jis toliau išsaugojo trečią turnyro lentelės vietą, o panevėžiečiai patyrė 13-ą pralaimėjimą.

„Lietkabelis“: Vaidas Čepukaitis 16, Edgaras Stanionis ir Šarūnas Vasiliauskas po 10 taškų.