Mačas prasidėjo taikliomis abiejų ekipų atakų serijomis ir, įpusėjus kėlinukui, nei vienas klubas nebuvo susikrovęs pranašumo – 15:15. Tiesa, ketvirčio pabaigoje „LSU-Atleto“ krepšininkai sugebėjo kiek spurtuoti ir susikrauti 5 taškų pranašumą – 21:26.

Sužaidus penkias minutes antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ išlygino rezultatą – 28:28. Panevėžio ekipoje iniciatyvos ir toliau ėmėsi rusas Ivanas Neliubovas, kuris per pirmąją kėlinį surinko 10 taškų, o per antrąjį pridėjo dar 12 ir padėjo savo ekipai spurtuoti - 18:2 bei užbaigti pirmąją mačo dalį pakilia nata – 46:30.

„Lietkabelio“ puolimo uraganas, užsikūręs antrojo ketvirčio pabaigoje, nemažino apsukų ir trečiajame kėlinyje. Po penkių A.Brazio auklėtinių tritaškių ir taiklių I.Neliubovo dvitaškių skirtumas išaugo iki triuškinančio – 71:41. Po trisdešimties minučių žaidimo – 77:49.

Ketvirtojo kėlinio pradžia pasižymėjo emocijų protrūkiu. Rezultatui esant – 77:52, techninę pražangą užsidirbo šeimininkų puolėjas Vidmanas Sragauskis. Nepaisant to, „LSU-Atletas“ sugebėjo pavojingai priartėti – 83:68. Aptirpus persvarai, svečiai sugebėjo atlaikyti varžovų šturmą ir šventė pergalę – 93:71.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ ekipoje rungtyniavo Ivanas Neliubovas, surinkęs 32 taškus, 17 – pridėjo Goranas Vrbancas, 14 – įmėtė Jokūbas Gintvainis, 12 – Mantas Virbalas. Komandoje debiutavęs naujokas Darrickas Leonardas pasižymėjo 2 taškais, 5 atkovotais kamuoliais ir trimis rezultatyviais perdavimais.

Kauno „LSU-Atleto“ komandoje išsiskyrė Šarūnas Vingelis, kurio sąskaitoje 23 – taškai, 17 – pelnė Žygimantas Skučas, po 11 – pridėjo Tomas Urbonas ir Vidmantas Sragauskis.

„LSU-Atleto“ vyr. treneris Edas Nickus: „Neblogai pradėjome rungtynes, tačiau vėliau žaidėme pernelyg individualiai, pasipylė klaidos, netaiklūs metimai. Dar viena mūsų bėda – pralaimėta kova dėl atšokusio kamuolio. Gaila, kad nepataikėme iš patogių padėčių, ypatingai antrame kėlinyje. Kiek geriau nuteikė trečias ir ketvirtas kėlinys. Lietuvos krepšinio lygoje nėra silpnų varžovų, komandos kruopščiai rengiasi, analizuoja mūsų žaidimą. „Lietkabelio“ žaidimas pagerėjęs. Mums labai trūksta patyrusių žaidėjų, o žaidžiame be legionierių.“

„Lietkabelio“ vyr. treneris Algirdas Brazys: „Šiandien atvykome kovingai nusiteikę. Džiaugiuosi, kad, išskyrus pirmo ir ketvirto kėlinio pradžią, sužaidėme sėkmingai. Pirmą kartą šį sezoną rungtynėms galėjo rengtis visi dvylika krepšininkų. Nenorėčiau išskirti Ivano Nelyubovo žaidimo, gerai žaidė visa komanda. Mums ši pergalė labai svarbi.“

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)