Likus žaisti apie 5 min., vilnietės dar buvo atsilikusios 51:57, tačiau po to laimėjo atkarpą 16:3 ir šventė įspūdingą pergalę.

Vilniaus komandai 15 taškų pelnė amerikietė Katie Douglas, po 11 - Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, Rima Valentienė, Sandra Valužytė ir Irena Baranauskaitė, 8 - kita amerikietė Jennifer Derevjanik. Latvė Ieva Kublinia taškų nepelnė, tačiau atkovojo 9 kamuolius.

"Dinamo" ekipoje, kurioje treneriu dirba Romualdas Petronis, rezultatyviausia buvo Jelena Šakirova. Ji surinko 13 taškų. Oksana Rachmatulina ir Mwadi Mabika pelnė po 10 taškų.

Pirmojo kėlinio viduryje "Lietuvos telekomas" pirmavo 11:4, o po 10 min. kovos - 16:12. Antrojo kėlinio pradžioje po dviejų I.Baranauskaitės dvitaškių ir R.Valentienės tritaškio aikštelės šeimininkių persvara siekė 8 taškus - 23:15. Po to "Dinamo" laimėjo atkarpą 12:0 ir išsiveržė į priekį 27:23. Po dviejų kėlinių 34:31 pirmavo "Lietuvos telekomas".

Vilnietės nesėkmingai pradėjo trečiąjį kėlinį. Keturių minučių atkarpą jos pralaimėjo vėl 0:12. 28-ąją min. komandas skyrė 10 taškų - 41:51. Po trijų kėlinių maskvietės pirmavo 53:45. Ketvirtojo kėlinio pradžioje tris dvitaškius iš eilės pataikė Jennifer Derevjanik, po to tritaškį įmetė I.Baranauskaitė ir "Lietuvos telekomas" priartėjo prie varžovių - 54:57.

Po to viena paskui kitą aikštelę už penkias pražangas paliko I.Baranauskaitė ir S.Valužytė, tačiau Vilniaus ekipa nepalūžo. Likus žaisti 4 min. 22 sek., dvi baudas pataikė Jennifer Derevjanik, o dar po minutės tritaškį į varžovių krepšį pasiuntė R.Valentienė ir "Lietuvos telekomas" priekyje - 59:57. Netrukus maskvietės išlygino rezultatą.

Likus žaisti 1 min. 25 sek., J.Štreimikytė-Virbickienė pataikė dvitaškį "su bauda", išvesdama savo komandą į priekį 62:59. Po to vilnietėms pavyko apsiginti. Likus rungtyniauti 54 sek., dvitaškį "su bauda" pataikė Katie Douglas, o varžovės dar buvo nubaustos nesportine pražanga. Po to Jennifer Derevjanik prametė abu baudos metimus, tačiau Vilniaus komanda vėl atkovojo kamuolį. "Lietuvos telekomo" pergalę įtvirtino K.Douglas, pataikiusi abu baudos metimus, likus žaisti 26 sek.

"Lietuvos telekomas" pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes namie pralaimėjo 73:77, o antrąsias svečiuose laimėjo 88:67. Finalo ketverto turnyras vyks balandžio 22-24 dienomis. Keturių stipriausių komandų turnyro vieta paaiškės vėliau. Tarp pretendentų surengti šį turnyrą yra ir Vilnius.

Pusfinalyje "Lietuvos telekomas" susitiks Samaros VBM-SGAU (Rusija) krepšininkėmis. Kitame pusfinalyje kovos Brno "Gambrinus" (Čekija) ir Pėčo "MiZo-Pecsi VSK" (Vengrija) komandos.

Statistika.

Vilniaus "Lietuvos telekomas" - Maskvos "Dinamo" (Rusija) 67:60 (16:12, 18:19, 11:22, 22:7). 3500 žiūrovų. Teisėjai - Grzegorz Ziemblicki (Lenkija) ir Aare Halliko (Estija).

"Lietuvos telekomui" taškų pelnė: K. Douglas 15, J. Štreimikytė-Virbickienė, S. Valužytė, R. Valentienė ir I. Baranauskaitė - po 11, J. Derevjanik 8 (I. Kublina, A. Bimbaitė, J. Vilutytė);

"Dinamo": J. Šakirova 13, O. Rachmatulina ir M. Mabika - po 10, J. Baranova 9 (13 atk. kamuolių), N. Vodopjanova 7, S. Bird 6, V. Podabed 3, K. Vodičkova 2.

Taiklumas: dvitaškiai - 19/43 (44,2 proc.) ir 13/44 (29,5), tritaškiai - 5/13 (38,5) ir 7/13 (53,8), baudos - 14/21 (66,7) ir 13/21 (61,9).

Atkovoti kamuoliai - 32 ir 41, perimti kamuoliai - 12 ir 7, klaidos - 14 ir 17.