Supynės. Rungtynių pradžioje komandų žaidimas ganėtinai skyrėsi. „Vytauto“ žaidime buvo gausu perdavimų, kurie sukurdavo progas pelnyti lengvus taškus. Tuo tarpu „Lietuvos ryto“ krepšininkai rungtyniavo individualiai, tad nepavykus pralaužti šeimininkų gynybos vilniečiai išmesdavo greitą ir neparuoštą tritaškį. Šis skirtumas puikiai atsispindėjo rezultate po pirmojo kėlinio (32:21).

Atsigavimas. Pertraukos tarp pirmojo ir antrojo kėlinio metu „Lietuvos rytas“ padarė geras išvadas. Aurimo Jasilionio auklėtiniai pagerino gynybą ir per kiek daugiau nei 3 minutes sugebėjo panaikinti dviženklį deficitą bei išsiveržti į priekį (35:37). Iki ilgosios pertraukos skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 10 taškų (42:52).

Nesėkmingi bandymai. Po ilgosios pertraukos „Vytautas“ ne vieną kartą buvo sumažinęs varžovų persvarą iki minimumo, tačiau persverti rezultato nepavyko.

Nereikalingos emocijos. Ketvirtame kėlinyje teisėjams priekaištus reiškęs Šarūnas Vasiliauskas buvo nubaustas technine pražanga.

„Vytautas“: Vaidas Čepukaitis 26 tšk., Laimonas Kisielius 15 tšk., Dainius Šalenga 12 tšk., Gytis Sirutavičius 11 tšk.

„Lietuvos rytas“: Nicolas Laprovittola ir Deividas Gailius po 17 tšk., Kšyštofas Lavrinovičius 16 tšk., Gediminas Orelikas ir Adas Juškevičius po 9 tšk.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)