Mačą gana vangiai pradėję Tomo Pačėso auklėtiniai greitai leido varžovams nutolti (11:20), tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje susiėmė ir atsilikimą sumažino iki 3 taškų, o antrajame netgi išsiveržė į priekį (30:28).

Visgi spurtą sirgalių itin aktyviai palaikomi šeimininkai greitai nuslopino taikliais Curtiso Jerrellso ir Lioro Eliyahu metimais – po 20 min. „Lietuvos rytas“ atsiliko 39:47.

Po pertraukos „Lietuvos ryto“ krepšininkai aikštėje pasirodė labai ryžtingi ir, spurtavę, 10:0, vėl atsidūrė pirmaujančių vaidmenyje (51:50). Sužaidus 30 min. „Lietuvos rytas“ buvo priekyje 62:61.

Ketvirtajame kėlinyje komandos kurį laiką žengė koja kojon, bet jam įpusėjus „Hapoel“ perėmė iniciatyvą, įgijo 7 taškų pranašumą (75:68) ir priekyje išliko iki finalinės sirenos.

Izraelyje „Lietuvos rytas“ vertėsi be vis dar sergančio Deivido Gailiaus ir traumuoto Artūro Gudaičio.

Pažymėtina, kad kovą po lenta vilniečiai vis tiek laimėjo 36-33, tačiau koją svečiams kišo klaidos, kurių „Lietuvos rytas“ padarė 16 (varžovai – 11).

Ši pergalė „Hapoel“ komandai užtikrino pirmąją vietą grupėje ir kelialapį ketvirtfinalį, o „Lietuvos rytas“ grupėje kol kas lieka lieka trečias.

Kitose grupės rungtynėse Sankt Peterburgo „Zenit“ (3/2) namuose 90:66 sutriuškino Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (1/4) krepšininkus ir eliminavo juos iš kovos dėl kelialapio į ketvirtfinalį.

Taigi, situacija šioje grupėje yra tokia, kad galutiniai taškai ant „i“ bus sudėlioti tik paskutinio turo rungtynėse Vilniuje, kai „Lietuvos rytas“ priims „Zenit“. Šios rungtynės vyks vasario 8-ąją.

Kelialapį į ketvirtfinalį vilniečiams atvertų pergalė prieš „Zenit“ bent devyniais taškais, nes pirmojo turo rungtynėse Rusijoje „Lietuvos rytas“ pralaimėjo 79:88. Tai leistų sostinės komandai pakilti į antrąją vietą grupėje.

Laimėjimo Jeruzalėje atveju vilniečiams paskutiniame ture būtų pakakę pergalės kad ir 1 taško persvara.

„Lietuvos rytas“: Clevinas Hannah 14 (5 rez. perd.), Rokas Giedraitis 12,Corey Fisheris 10, Davidas Loganas 10 (2/7 trit., 4 kld.), Artūras Jomantas 9, Drew Gordonas 8 (8 atk. kam.), Adamas Lapeta 6 (7 atk. kam.), Julius Jucikas ir Laimonas Kisielius – po 4 taškus.

„Hapoel“: Tarence'as Kinsey 23, Lioras Eliyahu 14, Travisas Petersonas 13, Amare Stoudemire'as 12 (11 atk. kam.), Curtis Jerrellsas 12 (8 rez. perd.) taškų.

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, pelnyta taškų, praleista taškų, taškų santykis)