Į kitą etapą - ketvirtfinalį - pateko tik 4 geriausios B grupės komandos - Kroatija, Ispanija, Argentina ir Kanada. Mūsiškiai ispanams ir kanadiečiams pralaimėjo tik po pratęsimo, o kroatams nusileido 4 taškų skirtumu.

Rungtynių eiga

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai. Į taiklias Lietuvos jaunųjų krepšininkų atakas argentiniečiai surasdavo atsakymų, o sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo lygus (12:12). Visgi netrukus lietuviai jau atsiliko dviženkliu skirtumu - 12:22. Nors jį pavyko sumažinti, Lietuvos rinktinė po pirmo kėlinio turėjo 8 taškų deficitą (16:24).

Antrame ketvirtyje Argentina ir toliau didino savo pranašumą, kuris vienu metu pasiekė net 15 taškų (35:20). Jį lietuviams pavyko sumažinti, tačiau kėliniui pasibaigus komandas skyrė 10 taškų (32:42).

Po ilgosios pertraukos rungtynių scenarijus nesikeitė - nuolat pirmavo argentiniečiai (36:47). Po Pauliaus Juodžio paprašytos minutės pertraukėlės žaidimas pakrypo visai kita linkme ir Lietuvos jauniams pavyko sumažinti skirtumą iki 6 taškų - 43:49. Tačiau klaidos ir nepataikyti metimai iš patogių padėčių po 30 minučių kovos svečiams iš Argentinos leido pirmauti solidžiu skirtumu - 52:64.

Lemiamame kėlinyje lietuviai Žydrūno Jurgučio ir Ernesto Serkevičiaus pastangomis surengė tikrą tritaškių uraganą ir priartėjo prie varžovų iki minimumo 79:80, bet perlaužti mačo eigos savo naudai mūsiškiams taip ir nepavyko. Pralaimėta 82:92 ir dabar laukia kova tik dėl 9-12 vietų.

Rezultatas:

Lietuva - Argentina 82:92 (16:24, 16:18, 20:22, 30:27).

Lietuva: Edvinas Šeškus 23 (9 atk. kam., 5 rez. perdav., 6 klaid., 10/14 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/1 baudos, +29 nauding. bal.), Ernestas Serkevičius 18 (6/16 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 3/5 baudos), Gediminas Žalalis 11 (5/8 dvitaškiai, 1/3 baudos), Žydrūnas Jurgutis (3/9 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/2 baudos) ir Lukas Grabauskas (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/6 baudos) po 9, Norbertas Giga 7 (3/4 dvitaškiai, 1/2 baudos), Lukas Motiejūnas 3, Haroldas Saprykinas 2 taškai. Karolis Ražukas (01:39) taškų nepelnė. Pijus Mykolaitis, Paulius Šakinis ir Devidas Kumelis nežaidė.

Argentina: Gabrielis Deckas 26 (9 atk. kam., 12/18 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/1 baudos), Rodrigo Haagas 20 (5/8 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 8/10 baudos), Lucas Gargallo 9, Lucio Reinaudi ir Guillermo Lopezas po 8, Juanas Vauletas ir Alvaro Merlo po 7, Facundo Vallejosas 4, Luca Vildoza 2 taškai.

Pražangos: Lietuva 23 – 20 Argentina.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):