Rungtynės nuo pirmos minutės vyko atkakliai ir nors įpusėjus pirmam kėliniui prancūzės pirmavo 15:6 lietuvėms pavyko sumažinti persvarą iki minimalios 21:20. Antrame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, tačiau geriau ketvirčio pabaigą sužaidusios prancūzės prieš ilgąją pertrauką pirmavo 39:31.

Trečiame kėlinyje Lietuvos merginos sugebėjo išlyginti rezultatą 50:50. Ketvirtame rungtynių ketvirtyje dominavo gynyba, kova toliau vyko taškas į tašką ir keturių kėlinių merginoms išsiaiškinti laimėtojų nepakako.

Pirmame pratęsime vaizdas nesikeitė ir rezultatas po 45 minučių vėl buvo lygus 69:69. Antrame pratęsime geriau pasirodė lietuvės, kurios ir išplėšė galutinę pergalę rezultatu 78:75.

Lietuva U20: Laura Juškaitė 25 (13 atk. kam.), Gabija Meškonytė 15, Rasa Knyzaitė 14 taškų.

Prancūzija U19: T. Amandine 16, T. Pouye 13, S. Shelby 13 taškų (12 atk. kam.).

Lietuvos merginų (U20) rinktinė liepos 2-ą dieną 15 val. žais dar vienerias rungtynes su metais jaunesnėmis prancūzėmis. Tai bus paskutinės draugiškos rungtynės prieš liepos 8-ą dieną prasidėsiančias Europos pirmenybes.