Lietuvės nuo pat susitikimo pradžios nesugebėjo sulaikyti galingai rungtyniavusių čekių. Puikiai puolusios varžovės greit įgijo dviženklį pranašumą (17:6), o vėliau tik didino savo persvarą. Nesėkmingai atakavusios mūsiškės, pirmąjį kėlinuką užbaigė atsilikdamos 12:28.

Antrajame ketvirtyje lietuvės buvo negailestingai triuškinamos. Mūsiškės per šį ketvirtį sugebėjo įmesti vos 6 taškus. Didžiosios pertraukos metu rungtynių baigtis jau buvo aiški - 49:18 čekių naudai.

Po didžiosios pertraukos lietuvės buvo sumažinusios atsilikimą iki 23 taškų (34:57), bet trečiojo ketvirčio pabaigoje čekės atstatė 30 taškų skirtumą - 66:36.

Iki susitikimo pabaigos Lietuvos rinktinė buvo negailestingai triuškinama, kas ir atspindi galutinis dvikovos rezultatas - 54:93.

Lietuva Senojo žemyno pirmenybėse užėmė 6-ąją vietą.

Lietuva: E.Šulčiūtė - 10, L.Brazdeikytė ir I.Marčauskaitė (6 atk. kam.) - po 8, A.Čiudarienė ir V.Kuktienė - po 6, S.Valužytė ir G.Petronytė po 4, R.Valentienė 3, E.Briedytė 3, K.Vengrytė 2 (M.Sauliūtė);

Čekija: E.Vitečkova - 16 (6 atk. kam.), H.Machova - 14, M.Uhrova ir P.Kulichova (5 atk. kam.) - po 13, K.Elhotova 10, J.Vesela 8, E.Sujanova 6, R.Hejdova 5, I.Večerova 4, M.Hartigova 4 (M.Slobodova, M.Mokrošova).

Taiklumas: dvitaškiai - 17/35 (48,6 proc.) ir 24/49 (49), tritaškiai - 4/18 (22,2) ir 12/22 (54,5), baudos - 8/13 (61,5) ir 9/11 (81,8).